Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Artisteer 4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Artisteer 4 (/Temat-Artisteer-4-100832)



Artisteer 4 - MD96 - 03-11-2014 14:16

Uszanowanko,
mam pewien problem i go nie ogarniam.
Stworzyłem sobie stronę pod bloggera w Artisteer 4 (nie trial Lol) i gdy próbuję ją wczytać na blogspocie wyświetla się
Cytat:Zapisanie szablonu nie powiodło się.
Nie można przetworzyć szablonu, ponieważ nie jest on poprawnie sformułowany. Sprawdź, czy wszystkie elementy XML zostały prawidłowo zamknięte. Komunikat o błędzie XML:
The entity "nbsp" was referenced, but not declared.
Rozszerzenie pliku jest na pewno odpowiednie, XML.
Trochę się nad nim namęczyłem, więc nie chciałbym go sobie odpuścić.
Pomoże ktoś? impreza


RE: Artisteer 4 - Madara Uchiha - 03-11-2014 17:49

ja korzystałem z tego programu ale na szablonach wordpress i wszystko było ok, a ty masz własny klucz czy z internetu?

z tego co napisałeś wynika, że źle został wygenerowany xml nie masz domknięcia jakiegoś elementu poszukaj tego xmla w plikach szablonu jak znajdziesz to kliknij prawym i edytuj i popatrz czy każde rozpoczęcie <aaaa> ma swoje zakończenie w pliku </aaaa>


RE: Artisteer 4 - MD96 - 03-11-2014 18:22

Scrackowana wersja, ale działa wszystkim bez zarzutu.
Gdzieś w internecie znalazłem taką informację
Cytat:Wykonanie tego kodu może spowodować pojawienie się w zależności od zawartości dokumentu index.htm różnych błędów np.:

Server returned HTTP response code: 503
The entity „nbsp” was referenced, but not declared.
Powodami najczęściej są brakujące domknięcia tagów, czy niezrozumiałe dla parsera XML znaki twardych spacji „&nbsp;”.

Dla mnie to trochę czarna magia, ale mniej więcej rozumiem o co chodzi, o "niezrozumiałe dla parsera XML znaki twardych spacji „&nbsp;" Rolleyes
Tylko co ja mam z tym zrobić żeby to działało, pomoże ktoś?


EDIT: Dobra, znalazłem w HTML "nbsp" i usunąłem, wszystko super, teraz błąd zmienił się na "Komunikat o błędzie XML:
Content is not allowed in prolog."


RE: Artisteer 4 - Madara Uchiha - 03-11-2014 18:36

poszukaj xmla i pousuwaj &nbsp; i zobacz co się stanie


RE: Artisteer 4 - MD96 - 03-11-2014 20:18

Napisałem w edicie w tej samej chwili i nie zauwazyłem odpowiedzi.

Cytat:Dobra, znalazłem w HTML "nbsp" i usunąłem, wszystko super, teraz błąd zmienił się na "Komunikat o błędzie XML:
Content is not allowed in prolog."