Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monetyzacja ruchu - PPA vs PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Monetyzacja ruchu - PPA vs PPI (/Temat-Monetyzacja-ruchu-PPA-vs-PPI-100827)



Monetyzacja ruchu - PPA vs PPI - Quantum - 03-11-2014 14:02

Hej,

Zakonczylem prace nad strona, niebawem zakupie hosting i domene. Mam jednak maly dylamat co do monetyzacji.
Nisza oparta na software, dosc dobrze nadajaca sie zarowno pod PPA jak i PPI. Nie bardzo wiem na co sie zdecydowac.

Z tego co czytalem na forum najczesciej polecany PPI to perinstallbucks. Czy oni nadal wyplacaja?
Ciekawie prezentuje sie rowniez perinstallcash co do ktorego stawki sa co najmniej dziwne.
Za 1000 instalacji z US minimum to $10 ($0,01/lead?) a max $25460 ($25/lead(!)). Nie wiem czy to dobrze zrozumialem.
Moze znacie jakies inne PPI godne polecenia?

Jesli chodzi o PPA to mozecie mi zdradzic jaka macie srednia konwersje? Przekracza chociazby 3%?

Ogolnie nie oczekuje niesamowitych dochodow. Nawet $20 dziennie mi wystarczy.

Prosze o odpowiedzi i pozdrawiam.


RE: Monetyzacja ruchu - PPA vs PPI - Klin - 03-11-2014 15:46

Oczywiscie ze PPA jesli bedziesz mial dobry content i traffic.

Konwersja zazwyczaj 7-8%. Dla USA okolo 12-14%

PPI jest dobre gdy zrodlo ruchu nie jest pewne, smieciowy traffic. Wszystko zalezy tez od niszy


RE: Monetyzacja ruchu - PPA vs PPI - full2000 - 11-11-2014 15:26

Jeżeli chodzi o PPI to polecam PIB. Na razie płaci. Link oraz opis do tematu znajdziesz w mojej sygnaturze.