Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mobila strona WordPressa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Mobila strona WordPressa (/Temat-Mobila-strona-WordPressa-100821)



Mobila strona WordPressa - TheGleeMat - 03-11-2014 11:34

Witam poszukuję dobre wtyczki z językiem Polskim do stworzenia mobilej wersji serwisu wordpress. Przetestowałem parę wtyczek, ale żadna z nich nie była w naszym rodzimym języku . Jest to dla mnie bardzo istone więc proszę o podanie sprawdzonych sposobów Smile .


RE: Mobila strona WordPressa - GreenDay - 03-11-2014 23:56

Nie znam PL, spróbuj https://wordpress.org/plugins/mobile-website-builder-for-wordpress-by-dudamobile/


RE: Mobila strona WordPressa - daniel42na - 03-11-2014 23:58

Po co robić mobilne wersje i zbędnie komplikować sobie życie, skoro większość nowych szablonów jest responsywna i świetnie wyświetla się w każdej rozdzielczości... Zainstaluj sobie jakiś szablon posiadający w opisie wzmianke "responsive" i po kłopocie.


RE: Mobila strona WordPressa - TheGleeMat - 04-11-2014 08:14

@daniel42na

Bo mój szablon responsywny się troche rozjechał dodatkowo czas ładowanai strony mobilnej jest mniejszy niż motywu responsywnego co google też bierze pod uwagę podczas pozycjonowania Smile .

@GreenDay

sprawdzałem i nie wiem czemu mi nie działa :C


RE: Mobila strona WordPressa - djbaggi - 04-11-2014 15:48

A sprawdzaleś na innym telefonie inna rozdzielczosc?


RE: Mobila strona WordPressa - TheGleeMat - 05-11-2014 09:08

Sprawdzałem na Samsugu S4 jeśli na nim się rozjeżdża wolałbym to naprawić Smile . / ponadto pisałem wyżej, iż chciałbym by strona na urządzenia mobile ładowała się szybciej, często jak ktoś korzysta z internetu w telefonie jest poza domem w miejscu gdzie wi-fi lub internet mobilny nie mogą się pochwalic się szybkością maksymalną Smile .