Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie - gol w przedziale - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytanie - gol w przedziale (/Temat-Pytanie-gol-w-przedziale-100799)

Strony: 1 2


RE: Pytanie - gol w przedziale - Szrejter - 03-11-2014 18:26

Robiłem test i wiem co piszę Wink

Ogólnie to przecież we wszystkim możemy przegrać to hazard nie będę nic pisał bo to jest wiadome Big Grin

Po prostu dla mnie bardziej odpowiada ta forma niż granie na klasykach kto wygra mecz Wink

Co do progresji to są buk. co mają w ofercie gol w przedziale 15 lub 30 minutowym oczywiście kurs nie wygórowany, ale na progresję odpowiedni Wink

To czy przegram czy zarobię to już nie Twoja sprawa i niech tak zostanie.

Pozdr.


RE: Pytanie - gol w przedziale - mareczek - 03-11-2014 21:30

Oj ktos sie zdenerwowal Lol masz racje, wystarczy mi, ze ja zarabiam, a jesli ty chcesz grac w ten sposob to graj. Z doswiadczenia chcialem ci pomoc. Uwierz 4 lata i wszelkie proby jakie byly mozliwe. Czy to progresja czy granie allin, granie over 0.5 gola, granie tego co ty tylko w innej formie, nic nie dziala. Jesli chcesz zarabiac to tylko i wylacznie plaskie stawki, single, duble, ale rob tam co chcesz. Nie jestsm twoim ojcem i nie bede ci mowil co masz robic z pieniedzmi Wink "pzdr"


Pytanie - gol w przedziale - Artinesse - 25-02-2018 12:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.