Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie - gol w przedziale - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytanie - gol w przedziale (/Temat-Pytanie-gol-w-przedziale-100799)

Strony: 1 2


Pytanie - gol w przedziale - Szrejter - 02-11-2014 22:33

Witam. Mam do Was pytanie. Otóż jest taki zakład na gol w przedziale np. 80-90 lub gol przed np. 90 min. Moje pytanie jak to jest z takimi zakładami, gdy mamy doliczony czas i pada gol, np. 90+2. Inaczej jest to 92min, ale nie wiem czy mój zakład byłby wygrany czy przegrany. Proszę o pomoc. Dzięki daje reputy Wink


RE: Pytanie - gol w przedziale - PremAccHack - 02-11-2014 22:43

Przegrany. Chyba logiczne przed 90min to przed. 80 - 90 min tylko w tym przedziale


RE: Pytanie - gol w przedziale - Maersk - 02-11-2014 22:43

Przedziały są do 80 minuty. Potem już nie ma, możesz zagrać tylko over 0.5 który wtedy ma kursy w granicach 2.20 i wiadomo, gra się do ostatniego gwizdka, wiec zakład wchodzi
Planuje właśnie zrobić taki temat z tymi typami


RE: Pytanie - gol w przedziale - Szrejter - 02-11-2014 22:47

Dzięki wielkie Maersk Wink Pytam bo chce pograć progresja na to Wink Takie typy częstą wchodzą bo wystarczy 1 gol i wygrana a znaleźć takie mecze to nie trudno. Dzięki po raz kolejny i można zamknąć.


RE: Pytanie - gol w przedziale - Maersk - 02-11-2014 22:54

(02-11-2014 22:47)Szrejter napisał(a):  Dzięki wielkie Maersk Wink Pytam bo chce pograć progresja na to Wink Takie typy częstą wchodzą bo wystarczy 1 gol i wygrana a znaleźć takie mecze to nie trudno. Dzięki po raz kolejny i można zamknąć.

Właśnie taki wątek chce założyć Smile
Wszystko wyjaśnić i dzielenie się typami, bo łatwo jest, ale wystarczy jedna wtopa po drugiej


RE: Pytanie - gol w przedziale - Szrejter - 02-11-2014 22:58

Zawsze jest ryzyko wiadomo Wink Dla mnie to łatwiejszy sposób niż granie klasycznych zakładów Wink


RE: Pytanie - gol w przedziale - Maersk - 02-11-2014 23:01

I oto chodzi. Aby znaleźć najlepsze sposob na grę Tongue


RE: Pytanie - gol w przedziale - Hattrick - 03-11-2014 17:12

(02-11-2014 22:47)Szrejter napisał(a):  Dzięki wielkie Maersk Wink Pytam bo chce pograć progresja na to Wink Takie typy częstą wchodzą bo wystarczy 1 gol i wygrana a znaleźć takie mecze to nie trudno. Dzięki po raz kolejny i można zamknąć.

Po raz kolejny oczywiście odradzam progresję....


RE: Pytanie - gol w przedziale - Szrejter - 03-11-2014 17:24

Klasyczne zakłady nie gram bo tam to już w ogóle można stracić Big Grin


RE: Pytanie - gol w przedziale - mareczek - 03-11-2014 17:24

Brawa dla Pana wyzej. Jak mozna grac progresje na takie cos... I jak mozna pisac "znalezc takie mecz to nie trudno". Przeciez kazdy mecz moze byc potencjalnym kandydatem do tego typu wiec szukac zbytnio nie trzeba, ALE problem w tym, ze takie granie uzaleznione jest calkowicie od szczescia... Zakladajac, ze masz 10 progow progresji(watpie w to, no chyba ze zaczynasz od 2zł, moze 2050zł jeszcze bys uzbieral) to codziennie mozna spokojnie znalezc 30+ spotkan(w zaleznosci ile jest rozgrywanych danego dnia, dajmy na to sobota) w ktorych te gole nie padaja po 80 minucie. Zrob sobie najpierw test, zalozmy przez 2-3 tygodnie i szybko sie przekonasz, ze jednak niewarto Wink