Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam programu do zmiany ip - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam programu do zmiany ip (/Temat-Szukam-programu-do-zmiany-ip-100797)



Szukam programu do zmiany ip - dmm11 - 02-11-2014 22:18

Potrzebuję programu, którego nie bd wykrywal facebook, używałem cyberghosta, ale jak się zalogujesz do konta to od razu weryfikacja zdjęciowa.


RE: Szuka programu do zmiany ip - Szrejter - 02-11-2014 22:22

Weryfikacja może dlatego, że konto zakładałes z pl ip a logowales się z innego zagranicznego ip ? Tak niestety jest. Sam straciłem przez brak wiedzy kilka kont Wink


RE: Szukam programu do zmiany ip - Voldir - 12-12-2014 17:45

(02-11-2014 22:18)dmm11 napisał(a):  Potrzebuję programu, którego nie bd wykrywal facebook, używałem cyberghosta, ale jak się zalogujesz do konta to od razu weryfikacja zdjęciowa.

Weryfikacja zdjęciowa jest tylko i wyłącznie wtedy kiedy masz dużo znajomych. Nie wyskakuje po zmianie IP ani przelogowaniu. Weryfikacja telefoniczna mogłaby się pojawić po zalogowaniu z innego IP ale nigdy zdjęciowa. Używam CyberGhosta i nie mam problemów żadnych. Weryfikację telefoniczną tylko i wyłącznie miałem.


RE: Szukam programu do zmiany ip - Klin - 12-12-2014 19:11

Jak nie CyberGhost to może HMA ? Użytkowniczka @[Majka] ma w sygnaturce link Smile


RE: Szukam programu do zmiany ip - full2000 - 12-12-2014 19:20

Może Tor?


RE: Szukam programu do zmiany ip - Majka - 12-12-2014 19:39

(12-12-2014 19:11)Klin napisał(a):  Jak nie CyberGhost to może HMA ? Użytkowniczka @[Majka] ma w sygnaturce link Smile

Proszę link Tongue
Używam HMA już z dwa lata - nie ma problemów.


RE: Szukam programu do zmiany ip - Giorgios - 23-12-2014 01:52

Zapraszam do nVpn.net, HMA jak tylko są jakieś problemy podaje logi i po gołębiach Smile