Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube (/Temat-Szukam-sposobu-na-zakladanie-nowych-kont-YouTube-100796)

Strony: 1 2


RE: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - VoreCC - 02-11-2014 23:35

Problem w tym że aktualnie nie mam funduszy na większą ilość, a jak mam kupić 10 to wolę zrobić sam


RE: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - GreenDay - 02-11-2014 23:45

No 10 sztuk to kropla, jak ci starczają na dłuższy czas to lepiej samemu to prawda, choć mi i tu by było szkoda czasu. Tongue
Mogę ci wykonać 5 zweryfikowanych real prepaid za drobną sumkę Tongue


RE: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - VoreCC - 02-11-2014 23:52

W sumie idzie szybko, ale wiem że da radę szybciej. W takim tempie nie spiesząc się mogę wykonać 15-20 kont na godzinę


RE: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - GreenDay - 03-11-2014 00:00

Właśnie przez to szybciej teraz nie możesz żadnego założyć, a można i sto w kilkadziesiąt sekund wykonać to tylko kwestia odpowiednio użytego narzędzia. Jest parę metod ale niestety nie mogę ich podać bo na razie sprzedaje ten produkt.