Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube (/Temat-Szukam-sposobu-na-zakladanie-nowych-kont-YouTube-100796)

Strony: 1 2


Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - VoreCC - 02-11-2014 22:13

Wierzę że mi pomożecie, widocznie nie próbowałem wszystkiego. Inni nie mają z tym problemu, ja nie mogę tworzyć nowych (niezweryfikowanych) kont gmail. Startery się skończyły a wszyscy wiemy jak wyglądają te wszystkie magiczne sposoby na PVA..

Ktoś poratuje?


RE: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - Szrejter - 02-11-2014 22:18

Masz zmienne ip ?


RE: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - VoreCC - 02-11-2014 22:32

Stałe, nawet przy restarcie routera się nie zmienia


RE: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - Szrejter - 02-11-2014 22:36

To myślę, że tutaj jest przyczyna Wink


RE: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - VoreCC - 02-11-2014 22:37

Czyli nie pozostaje mi nic innego jak wkur**enie listonosza i zamówienie kilkudziesięciu starterów Lol


Odp: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - Lami - 02-11-2014 22:39

Chcesz robić konta google bez weryfikacji, dobrze zrozumiałem?


RE: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - VoreCC - 02-11-2014 22:41

Chcę robić jakiekolwiek konta gmail, byleby szło w miarę szybko Wink


Odp: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - Lami - 02-11-2014 22:43

Ja robię przez telefon. Zrobiłem tak ponad 20 kont do moich kont na facebooku i jeszcze ani razu nie wpadła weryfikacja Big Grin


RE: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - VoreCC - 02-11-2014 23:00

Co trzy konta muszę przywracać ustawienia fabryczne, ale to mój stary telefon z androidem 2.1 więc nie jest źle Smile


RE: Szukam sposobu na zakładanie nowych kont YouTube - GreenDay - 02-11-2014 23:21

Konta Gmail są tak tanie teraz że chyba nie ma sensu ich tworzyć samemu, lepiej kupić Smile
Co do weryfikacji to można przez strony web które udostępniają numery, zdecydowanie za długo to trwa jeśli ich dużo potrzebujesz.