Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mystartsearch - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Mystartsearch (/Temat-Mystartsearch-100785)



Mystartsearch - xJAmaTOx - 02-11-2014 20:04

Cześć i czołem.
Mam problem z takim syfem jak Mystartsearch
http://scr.hu/2zz/f2490

Przeszukałem całe internety i nic.
Nie mam tego w panelu>Dodaj/Usuń , nie wyszukuje mi tego, w google chrome też nie mogę nigdzie tego znaleźć i wyłączyć

Próbowałem CCcleaner, Odkurzacz, Nortoncośtam i nic..
Znalazło mi tylko jakimś SPYhunter, ale żeby usunąć potrzeba kupić program.

Liczę na waszą pomoc! Dzięki


RE: Mystartsearch - djram - 02-11-2014 20:09

Sprawdz czy nie ma w rozszerzeniach przegladarki sprawdz ustawienia strony startowej po wlaczeniu przegladarki, wejdz w "programyy i funkcje" i zobacz czy tam nie da sie usunac. ALT CTRL DELETE odpal menadzer sprawdz w uslugach i procesach czy nie ma ,sory za bledy pisane na szybko Tongue


RE: Mystartsearch - xJAmaTOx - 02-11-2014 20:45

Wszędzie tego nie było.

Dobra poradziłem sobie. Szukałem cały dzień, a jak założyłem temat to znalazłem ;d
Poradził sobie program: Avast browse cleanup


Odp: Mystartsearch - Lami - 02-11-2014 21:07

Co do Spyhuntera to polecam sciagnac z... torrentow Lol Pieknie mi pomogl z istarsurf.


RE: Mystartsearch - wilkoxd - 22-01-2015 17:23

Sprobuj ADW Cleaner Wink


RE: Mystartsearch - niemrawy59 - 05-05-2016 13:34

Zakup program spy hunter i zeskanuj peceta pozniej usun te wirusy a usunie ci sie wirus z mystart seach nastepnie odinstaluj z folderow z dysku i z instalki mystart search i powinienes juz go nie miec ja tak zrobilem i dziala zaznaczam ze wersja pobrana z komputera z darmowej wersji znajdzie wirusy ale ci je nie usunie