Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy faucet od terazbitcoin.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy faucet od terazbitcoin.pl (/Temat-Nowy-faucet-od-terazbitcoin-pl-100783)

Strony: 1 2 3


RE: Nowy faucet od terazbitcoin.pl - Watoga - 10-11-2014 08:30

Kolejne 5k ustrzelone. Polecam kranik jak najbardziej !

[Obrazek: tera_bit5k.jpg]


RE: Nowy faucet od terazbitcoin.pl - biol1y - 10-11-2014 20:36

Microwallet strasznie nawala .. jeszcze dam mu kilka dni i chyba przesiadka na inne oprogramowanie ..

@Watoga gratulacja Wink


RE: Nowy faucet od terazbitcoin.pl - maslanka80 - 10-11-2014 21:28

kranik wzorowy ale dalej niema Refferal bonus Undecided


RE: Nowy faucet od terazbitcoin.pl - biol1y - 11-11-2014 00:11

Nie mogę udostępnić refów, bo obawiam się, że za szybko wyparuje reszta satoshi. Tak samo jak nie działają wypłaty na microwallet, nie działają wpłaty. Sad


RE: Nowy faucet od terazbitcoin.pl - Watoga - 11-11-2014 00:28

Jeśli tak dalej microwallet będzie pogrywał to tyłek blady.
Przyjmują BTC a nie wypłacają.
Tylko mi to tak bardzo śmierdzi?
Chyba kraniki zostaną zmuszone na przerzut na FaucetBoxa ( tj. sporo kraników z landofbitcoin ).
Bo na moje oko to microwallet teraz ściąga ile fabryka dała i koniec.. Ciągle komunikaty o zapłacie w 24h, że nie zamykają itd.
A wypłat od 28.10 nie widział nikt.

Co do kraniku od terazbitcoin.pl możecie wprowadzić coś na styl btc25, freebit.co.
Czyli minimum do wypłaty (10-25k satoshi) odrazu na nasz adres BTC z ominięciem microwallet itd.


RE: Nowy faucet od terazbitcoin.pl - patryk006 - 11-11-2014 03:26

(11-11-2014 00:28)Watoga napisał(a):  Jeśli tak dalej microwallet będzie pogrywał to tyłek blady.
Przyjmują BTC a nie wypłacają.
Tylko mi to tak bardzo śmierdzi?
Chyba kraniki zostaną zmuszone na przerzut na FaucetBoxa ( tj. sporo kraników z landofbitcoin ).
Bo na moje oko to microwallet teraz ściąga ile fabryka dała i koniec.. Ciągle komunikaty o zapłacie w 24h, że nie zamykają itd.
A wypłat od 28.10 nie widział nikt.

Co do kraniku od terazbitcoin.pl możecie wprowadzić coś na styl btc25, freebit.co.
Czyli minimum do wypłaty (10-25k satoshi) odrazu na nasz adres BTC z ominięciem microwallet itd.

a koszt 10k satoshi kto pokryje ? ;>

proponowałbym usunąć link lub nawet zmienić stronę do logowania admina, nie wiem czyj to pomysł trzymania tego na wierzchu na tych wszystkich faucetach, ale to dość głupie Big Grin, może niby nic ale to zawsze jakieś dodatkowe drobne zabezpieczenie


tak ogólnie jeszcze parę słow:

co do skryptu wymuszającego wyłączenie adblocka to teraz w zasadzie norma, faucety to nie organizacja charytatywna i admin też coś z tego chce mieć

refy to też trochę podstawa, jeżeli nie masz refów to w 100% twoja inicjatywa aby rozreklamować faucet (a widzę masz około 150uu co nie jest za dużo), nawet te 10% jak niektóre faucety dają daje motywację do zamieszczenia linku tu czy tam, co do reklam spróbuj jeszcze a-ads, nie zawsze się opłaca i płacą za unikalne wyświetlenia ale zawsze coś tam wpada


Co do zasobów faucetu to 1 btc starczy na parę mc pewnie Wink, mam ponad 1000 unikalnych userów i dziennie rozdaję około 0.008-0.01 btc aktualnie, 1 btc to my nawet od stycznia nie rozdaliśmy jeszcze


microwallet mam nadzieję się ogarnie i zacznie normalnie działać, bo raz nie ma alternatywy za bardzo, dwa był dość wygodny, teraz mam wypłaty wstrzymane od ponad tygodnia i czekam na jakiś ruch, najwyżej wypłacę normalnie do blockchaina to co nazbierali ludzie


RE: Nowy faucet od terazbitcoin.pl - biol1y - 11-11-2014 13:04

@Watoga
To wiąże się z napisaniem całej strony od nowa .. Big Grin Faucet jest dodatkiem do bloga i nie chce żeby było inaczej. Takie pisanie zajmie sporo czasu, a już niestety zaniedbuję troszkę bloga.

Zarejestrowałem się na faucetBOX. W sprawie microwallet nic się nie dzieje, myślę, że jest już skazany na porażkę - a szkoda... Przetestuję faucetBOX na localhost i jak wszystko będzie ok wprowadzę na stronę. Uruchomię wtedy też refy.

Dziękuję wszystkim za podsuwanie propozycji Smile !


RE: Nowy faucet od terazbitcoin.pl - Watoga - 11-11-2014 13:24

No jeśli miałbyś robić od nowa to faktycznie bez sensu.
Kolejne kraniki przechodzą na faucetBoxa.. Chyba i ja tam muszę zawitać 100k satoshi z microwalleta juz nie zobacze ;(


RE: Nowy faucet od terazbitcoin.pl - biol1y - 12-11-2014 22:04

Faucet przeniesiony na faucetbox. Uruchomiłem również program ref, zapraszam do odwiedzin !


RE: Nowy faucet od terazbitcoin.pl - Watoga - 12-11-2014 22:30

Pierwsze BTC już na faucetboxie.
Tj. podejrzewałem microwallet pada/padł.

Miejmy nadzieję, że faucetbox pożyje trochę ;p