Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt (/Temat-LOCKERZ-W-CNBC-Kathy-Savitt-10078)

Strony: 1 2


RE: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - Hbk - 10-07-2010 18:05

Może i troche użytkowników będzie odchodzić od Lockerz, ale na pewno będzie też wiele przybywać. Dodadzą nowe sposoby zdobywania ptz, który z pewnością przyciągnie jakąś grupę ludzi. Czy ja wiem czy restock był nieudany, nie udało mi się zgarnąć czegoś ciekawego, tylko tapete. Wiele ludzi żaliło się, że były lagi i w ogóle, ale czego Wy się spodziewacie przy takiej ilości ludzi? To był mój pierwszy restock, więc nie mówie tego z przekonaniem, może nie zawsze tak tnie jak na ostatnim. Ale trzeba patrzeć też na to, że wiele osób, które mają słabego neta zgarneło bardzo fajne rzeczy. Może to fuks, ale przecież jest następny restock.. Jak nie na tym to na następnym, myślę, że ludzie tak na to patrzą i nie wydaję mi się, żeby odnieśli ostry spadek po tym restocku. Na pewno troche ludzi odejdzię, lecz pewnie na jakiś czas. Ktoś odejdzię, lecz później sobie pomyśli, że może spróbuje drugi raz i tak będą wracać. Trzeba do tego też doliczyć, że coraz więcej osób przychodzi. Potem polecają serwis innym osobom i jestem pewny, że lockerz dużo nie utraci na tych odchodzących osobach. Przydadzą się jakieś nowe rzeczy, z tym się musze z Tobą zgodzić. Przydałby się shop dla Polaków, wtedy pewnie przybyło by troche Polaków. Wink Lecz muszą jakoś urozmaicić serwis, 2 nowe sposoby? Troche mało, lecz jeszcze nie wiemy co to jest. Może powinni jakieś nowe rzeczy do shopa dać i więcej nagród dolożyć, żeby każdy miał szanse coś wygrać. No na tym restocku były ostre lagi, więc może jakiś nowy sprzęt?
Jednak trzeba się liczyć z tym, że jest tyle użytkowników i na każdym sprzęcie pewnie będzie mulić. To jest nieuniknione, ale można podsunąć im kilka fajnych pomysłów. Zawsze to przyciągnie troche ludzi, choć wtedy to gorzej dla nas bo będzie ciężej na restocku. Wink


RE: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - Razer - 10-07-2010 18:52

(10-07-2010 18:05)Hbk napisał(a):  ...ale można podsunąć im kilka fajnych pomysłów....

A Ty jesteś taki głupiutki, żeby myśleć, że w ogóle w czymś Nas posłuchają? Oni mają ostro określony podział startu, rygorystyczny wręcz, nie idą za emocjami (czyt. restock się udał, co to będzie, musimy dać im z 5 nowych sposób bo Nas zabiją). To jest firma, tu nie ma miejsca na litość, pomyłki czy straty. Tu zawsze muszą mieć zysk.

Co do spadku, to spodziewałem się większego po tym restock'u. Ale tak jak już pisałem w specjalnym temacie nt. spadku, z Lockerz odeszła połowa użytkowników, a to w świetle zysków i dolarów jest ogromna kwota pieniędzy. Ten występ w TV to dobrze zaplanowany krok marketingowyTongue


RE: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - michal2612 - 10-07-2010 20:30

16 milionów użytkowników ! Prawie pół Polski wow