Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt (/Temat-LOCKERZ-W-CNBC-Kathy-Savitt-10078)

Strony: 1 2


LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - Dominator - 10-07-2010 13:12

Oglądnijcie ;D Po angielsku ale jeśli ktoś uważa na lekcji anglika to rozumie, ja nie poznałem kathy po zdjęciu na twitterze xD.

LINK: http://www.cnbc.com/id/15840232/?video=1540975351&play=1

To wideo było wczoraj robione więc świeże ;P

Mówi coś o grach na Lockerz.
16 Milionów użytkowników ze 195 krajów


RE: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - Sergio - 10-07-2010 15:10

o wielu ciekawych rzeczach mówi, ale najważniejsze co powiedziała: nie sprzedają naszych danych osobowych


RE: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - Mathis K - 10-07-2010 15:29

jak zwykle wyolbrzymiaja mowia o grach ktorych jeszcze nie ma a mialy byc od poczatku roku...zal dupe sciska ze tak powiem...


RE: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - MotorniczyTramwaju - 10-07-2010 15:35

Świetna reklama dla nich, Kathy zmieniłaby sobie avatar na Twitterze Tongue Śmiali się z Dailies heh nie dziwie się, bo są coraz głupsze.


RE: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - Silek - 10-07-2010 15:40

Kathy zrobiła dobre posunięcie występując w telewizji i opowiadając o Lockerz, gdyż to powinno przyciągnąć nowych użytkowników. Zauważyłem w Dailies, że od ostatniego restocku w jednej z ankiet nie odpowiedziało ok.50 tyś. ludzi. Jeśli tyle ludzi co miesiąc odpada to taka reklama dobrze im zrobi Smile Tylko obawiam się, że to może być za mało bo z tego wszystkiego wychodzi, że więcej ludzi odchodzi co miesiąc niż przybywa co oznacza, że mamy tutaj tendencję spadkową (ok.20-25 tys.przybędzie a jakieś 50 tyś ubędzie). Lockerz musi przejść małą rewolucje, żeby nie stracili do końca użytkowników bo jak kolejne restocki będą wyglądać jak ten ostatni to szybko zamkną ten serwis.


RE: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - Admin - 10-07-2010 15:57

(10-07-2010 15:40)Silek napisał(a):  Kathy zrobiła dobre posunięcie występując w telewizji i opowiadając o Lockerz, gdyż to powinno przyciągnąć nowych użytkowników. Zauważyłem w Dailies, że od ostatniego restocku w jednej z ankiet nie odpowiedziało ok.50 tyś. ludzi. Jeśli tyle ludzi co miesiąc odpada to taka reklama dobrze im zrobi Smile Tylko obawiam się, że to może być za mało bo z tego wszystkiego wychodzi, że więcej ludzi odchodzi co miesiąc niż przybywa co oznacza, że mamy tutaj tendencję spadkową (ok.20-25 tys.przybędzie a jakieś 50 tyś ubędzie). Lockerz musi przejść małą rewolucje, żeby nie stracili do końca użytkowników bo jak kolejne restocki będą wyglądać jak ten ostatni to szybko zamkną ten serwis.

Nie sadze, jestem pewny że po takich restockach jak ten ostatni nie stracą, zawsze jest tak że Ci którzy nic nie wygrali lub wygrali tapete/25$ narzekają jednak prawie nikt z nich nie odchodzi od lockerz. Wielu Naszych forumowiczów jeszcze nigdy nic nie wygrało z różnych przyczyn - nie było ich w domu, spali, nie zdązyli, anulowano im nagrody jedank wciąż walczą - a te osoby które odejda zostaną zastąpione nowymi. Ostatni restock wcale nie był zły, osobiście wiele nie zgarnąłem jednak patrzy się na ogół a nie na samego siebie.


RE: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - Takahari - 10-07-2010 16:10

Sopko Patrzy się na Innych i Gratuluje się im. Ten kto nie wygrał ma prawo się zbulwersować ponieważ wiadomo każdy miał takie szanse przed startem a potem co inni weszli jakimś cudem a reszta klamkę pocałowało bo albo był lag albo strona nie wyrabiała albo inne anomalia bo inaczej tego nazwać się nie da I tym właśnie tracą jakby każdy wszedł by bez problemów wtedy by nie było żali ocokolwiek


RE: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - Silek - 10-07-2010 16:15

Okej, mam to na uwadze, że dużo ludzi niczego nie zamówi na np. 2-3 restockach, lecz jednak co by się nie działo Lockerz będzie tracić użytkowników czy to im się podoba czy nie. Ty mówisz o użytkownikach, którzy traktują ten serwis na poważnie i walczą do końca nie poddając sie, ale weż to też pod uwagę, że są też tacy którzy zniechęcają się szybko z różnych powodów chociażby wcześniej wspomniany przeze mnie restock. Nie każdy też ma czas póżniej poświęcać go na to.
Hmm no tak, nowi zastąpią tych starych, ale jak już powiedziałem widze tutaj, że więcej odpada niż przychodzi i to mnie zmartwiło na starcie. Ostatni restock nie był zły ? Mówi ten kto cokolwiek na nim wygrał a narzeka ten co mu coś nie pasuje. Taka prawda. Ja nie narzekam żeby nie było, ale ja nic nie zgarnąłem na tym restocku i uważam, że była to jedna wielka kpina dzięki której dużo użytkowników mogło odejść bo np. uświadomili sobie, że nie ma sensu więcej męczyć się z tą stroną. Narazie mamy tylko ok. 270.000 użytkowników, którzy odpowiedzieli na ostatni Dailies a gdzie te czasy, gdzie było ich ponad 500.000 ? Dalej stoję twardo przy swoim zdaniu, że muszą wprowadzić coś nowego, wręcz świeżego co przyciągnie tych ludzi do Lockerz bo jak tak dalej pójdzie to będzie kiepsko.

Pozdrawiam


RE: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - Dominator - 10-07-2010 16:34

Silek - niezła przemowa Big Grin


RE: LOCKERZ W CNBC ! - Kathy Savitt - Silek - 10-07-2010 16:40

Ja tylko mówie co myśle Wink