Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam LP do zarabiania na subach/ppa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam LP do zarabiania na subach/ppa (/Temat-Sprzedam-LP-do-zarabiania-na-subach-ppa-100779)

Strony: 1 2


Sprzedam LP do zarabiania na subach/ppa - ddww - 02-11-2014 19:26

1.Nazwa przedmiotu: Gotowy Landing Page do zarabiania na subskrypcjach lub PPA

2.Opis przedmiotu: Jak w temacie, sprzedam gotowy landing page (strona internetowa) do zarabiania na subskrypcjach lub ppa. Strona jest gotowa do wrzucenia na serwer i rozpoczęcia zarabiania. Nisza LP nie jest może jakoś specjalnie nieznana i z tego co pamiętam była wrzucona tu na forum za darmo, ale ja nie sprzedaję sposobu zarabiania tylko narzędzie które może sporo pomóc w konwersji. Jest to raczej nisza pod gimbów, ale i starsi mogą się skusić Wink Myślę, że dzięki temu co udostępniam można poprawić zarobki. Dla początkujących także polecam. Dodatkowo w cenie załatwię darmowy hosting bez reklam, pomogę dostosować wszystko na stronie oraz wprowadzić dodatkowe rzeczy na stronie. Również pomogę w wyborze serwisu (czy to ppa czy suby). Do rozpoczęcia zarabiania nic nie jest potrzebne, ale wiadomo jeśli się ma jakieś zaplecze reklamowe to będzie łatwiej. Sprzedaję, ponieważ robiłem to dla klienta, który nie zapłacił, a mi nie jest to potrzebne, ponieważ nie zarabiam w ten sposób. Konkurencja jest i to pewnie niemała, ale większość stron które widziałem to zwykły śmietnik. Sprzedaję 5 szt.

Oddane do recenzji.

4.Kontakt: prywatna wiadomość lub gg 49612799
5.Cena: 30,00 zł, szt. 5
6.Sposób zapłaty za przedmiot: przelew, paypal


RE: Sprzedam LP do zarabiania na subach/ppa - daniel42na - 02-11-2014 20:44

RECENZJA:

Kategoria: hacki do gier

Nisza wraz z landing page prezentuje się dobrze, jednak - jak już wspomniałem - nisza z kategorii powszechnie stosowanej tj. hacki do popularnych gier.
Nisza jest na czasie, nie jest przestarzała, zarobki zależne będą od naszego promowania jednak potencjał jest duży:
[Obrazek: 9IQx8mI.jpg]

Ważna informacja: Nisza ta była omawiana w jednym z forumowych tematów i jest powszechnie znana, dlatego głównym atutem zakupu będzie zapewne gotowy do użytku landing page.
Jest on prosty i przejrzysty, nie posiada efektów JS typu generator, czy progressbary, przycisk przenosi nas na nasz link - mirror PPA.
Do korzystania z LP wystarczy podmienić 1 link, konieczne będzie również posiadanie hostingu i domeny gdyż szablonu tego nie wykorzystamy do bloggera.

Osobiście cena 50 zł wydaje mi się zbyt wysoka.




RE: Sprzedam LP do zarabiania na subach/ppa - ddww - 02-11-2014 21:35

Skoro osoba, która na co dzień przerabia zapewne kilka takich ofert pisze że cena jest za duża to pewnie ma rację, dlatego zmniejszam cenę do 30 zł Smile Tak dla sprostowania co do własnej domeny, to nie jest konieczna, ponieważ otrzymujemy subdomenę na darmowym serwerze, który polecam. Oczywiście własna domena to dodatkowy plus, ale nie jest konieczna.

Na landing page który oferuję można również podpiąć gateway któregoś z serwisu PPA.

Dzięki za recenzję


RE: Sprzedam LP do zarabiania na subach/ppa - Zarobiony_Koles - 03-11-2014 08:46

Tak jak Daniel wspomniał, nisza na forum omawiana, konkurencja można powiedzieć, że średnia. Hack do znanej gry ostatnimi czasami. Moim zdaniem 30 zł to cena adekwatna biorąc pod uwagę przejrzystość i budowę lp. Nisza nadaje się również pod Polskę, ale to wiadome, że zyski niższe. Polecam pod PPA/CPA. Dodatkowy plus, że możliwość tekstu nie wymaga przerabianie grafiki a jedynie plik roboczy. Prosta konfiguracja, podpinasz link i działasz Smile Polecam, sam zaczynam testy.


RE: Sprzedam LP do zarabiania na subach/ppa - ddww - 03-11-2014 19:14

Dzięki za opinie.

Zostały jeszcze 3 szt. Zachęcam do kupna.


RE: Sprzedam LP do zarabiania na subach/ppa - ostatniwor - 07-11-2014 21:56

Prosze o jakies screeny z zarobkow. Jestem zainteresowany kupnem Smile


RE: Sprzedam LP do zarabiania na subach/ppa - ddww - 23-11-2014 17:01

Dalej aktualne.

Osoba, która kupiła ode mnie ten landing napisała mi że wpadło już kilka leadów także zachęcam wszystkich Smile


RE: Sprzedam LP do zarabiania na subach/ppa - ddww - 29-11-2014 15:54

Oferta dalej aktualna. Zostały 2 szt.


RE: Sprzedam LP do zarabiania na subach/ppa - Bot - 29-01-2015 19:50

jaka konwersja?


RE: Sprzedam LP do zarabiania na subach/ppa - Skyrimka - 15-04-2015 08:44

Jestem zainteresowany kupnem tylko możesz mi wytłumaczyć na pw w jaki sposób działa taka strona? Jestem świeży w subach.