Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Dobry Kontakt. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Dobry Kontakt. (/Temat-Zweryfikowane-Konta-Facebook-Szybka-Realizacja-i-Dobry-Kontakt-100736)



Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Dobry Kontakt. - wallendes - 02-11-2014 10:12

[Obrazek: 18568901684172827412.jpg]

1.Nazwa przedmiotu : Zweryfikowane konta na facebooku.
2.Opis przedmiotu : Opis na zdjęciu. Jestem codziennie od 15 do 22. Konta robione są praktycznie od razu - w zależności od zamówienia trwa to okolo kilka minut. Gdy konto zostanie zablokowane, wyskoczy weryfikacja telefoniczna itp. Proszę od razu sie kontaktować Smile Od razu potwierdzę. Big Grin
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : GG - 13599852
5.Cena : 3 Zł za konto - im więcej - tym taniej. Cały cennik na zdjęciu.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal bądz Konto Bankowe ( mam w mBanku.)


RE: Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Dobry Kontakt. - szykiryki - 02-11-2014 10:20

Sprawdzałeś, jakie ceny ma konkurencja? Smile
Oczywiście nie wtrącam się do cennika, każdy ustala indywidualnie, ale zbadanie rynku przed sprzedażą jest dobrym pomysłem. Tutaj konta zweryfikowane mailowo+tel, z róznych ip można dostać już za 99 gr/sztuka...

Nie traktuj mojego postu jako atak, a tylko i wylącznie życzliwą radę Smile.

Pozdrawiam.


Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Dobry Kontakt. - surfer0700 - 02-11-2014 12:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.