Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamknięcie Microwallet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Zamknięcie Microwallet? (/Temat-Zamkniecie-Microwallet-100731)



Zamknięcie Microwallet? - minicreep - 02-11-2014 01:23

Wchodzę sobie wieczorkiem na spinandw.in teraz http://coingamez.com . I moim oczom pojawia się wielki komunikat
Cytat:Dear valued Player,

We have received notification that the microwallet service will be closing down soon. This is sad news as this has been an important service for ours and many other faucets.

However, you will be pleased to hear that CoinGamez.com will continue as normal!!

Even before this announcement we have already started development of a new, improved payout system for CoinGamez.com which will mean free, weekly payments direct to your bitcoin wallet. We will keep you informed of the progress of this and we hope to have it up and running in the next few weeks!

Many thanks for continuing to use and refer other people to CoinGamez.com!

Czy to oznacza koniec microwalleta? Wiem że już kiedyś widniało info o zamknięciu microwallet na głównej stronie jednak sam serwis nie został zamknięty. Dodam że wchodząc na stronę microwallet nie ma nigdzie takiego info


RE: Zamknięcie Microwallet? - Watoga - 02-11-2014 06:04

No to tyłek blady.. Miejmy nadzieję, że jednak microwallet jeszcze podziała..
Ciekawi mnie czemu miałby być zamknięty... Nie opłacało się im czy jak?


RE: Zamknięcie Microwallet? - Roger - 06-11-2014 16:02

Z tego co mi wiadomo to plotka rozsiewana przez konkurencję, aby ich zniszczyć i jest totalnym kłamstwem, pożyjemy zobaczymy.


RE: Zamknięcie Microwallet? - minicreep - 06-11-2014 16:43

Tak, plotka na głównej stronie pisze że microwallet nie jest zamykany. Myślę że temat do zamknięcia, usunięcia bez różnicy Smile


RE: Zamknięcie Microwallet? - Watoga - 06-11-2014 16:55

Pogadamy jak przeleja btc ktore stoi od 28.10 :-\