Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet jako stałe źródło dochodu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Internet jako stałe źródło dochodu? (/Temat-Internet-jako-stale-zrodlo-dochodu-100681)



Internet jako stałe źródło dochodu? - patulsky1337 - 01-11-2014 13:19

Cześć.

Zarabianiem na Internecie interesuje się już od kilku lat, ale ostatnio myślę o rozpoczęciu dochodowego biznesu, który zapewni mi stały zarobek. W przyszłym roku kończę naukę w szkole średniej i chciałbym posiadać pieniądze na mieszkanie, studia i inne potrzeby. Boję się, że "prawdziwa" praca mi nie wystarczy a za bardzo też nie mam możliwości proszenia rodziny o dodatkowe środki i też za bardzo tego nie chcę bo wolałbym się już usamodzielnić. Od czego powinienem zacząć? Wprawdzie nie chce, tak jak niektórzy zarabiać fortuny. Chodź fajnie było by zarobić grube tysiące jak to niektórym się udaje, mi by wystarczyło coś rzędu 1500-2000 zł miesięcznie. Do tego jednak potrzeba sporo pracy i poświęconego czasu ( z czego zdaje sobie sprawę). Od czego powinienem zacząć? Nie posiadam nawet pieniędzy na inwestycje. Myślałem o założeniu strony internetowej ale to też kosztuje.

Proszę ekspertów o porady Smile


Internet jako stałe źródło dochodu? - surfer0700 - 01-11-2014 13:26

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.