Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam poradnik sub sms/ shorte - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam poradnik sub sms/ shorte (/Temat-Sprzedam-poradnik-sub-sms-shorte-100658)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Sprzedam poradnik sub sms/ shorte - choli11 - 02-11-2014 18:15

(02-11-2014 18:01)player9 napisał(a):  allegro moge dac ale wolalbym normalnie sprzedac Lol

poradnik mozna pobrac stad poradnik wysylacie sms i piszecie na pw, a ja wysle poradnik
To dzieciak jakiś Smile
Najlepsze, że wstawia swój niby poradnik do pobrania na serwisie subskrypcyjnymHuh


RE: Sprzedam poradnik sub sms/ shorte - Na 5tyk - 02-11-2014 18:21

Zgadzam się z choli11, że sprzedawca to jakiś dzieciak.

Gdy wyslałem do niego zapytanie czy sms kosztuje 25zl netto czy brutto to nie potrafił odpowiedź i tylko napisał "po polskiemu"(zastanawiałem się trochę o co chodzi), że poda link


RE: Sprzedam poradnik sub sms/ shorte - player9 - 02-11-2014 18:24

nie jestem dzieciakiem
udostępniłem link
dla chcących kupić


RE: Sprzedam poradnik sub sms/ shorte - piotrekprorok - 02-11-2014 18:26

Nikt normalny i tak nie kupi. Chyba, że jakiś desperat. Sprzedawać za leada na eforsie "poradnik" na 3k zł/msc? beka


RE: Sprzedam poradnik sub sms/ shorte - player9 - 02-11-2014 18:31

na poradniku mozna zarobic podalem statystyki
i opisalem ze mozna zarobic Idea


RE: Sprzedam poradnik sub sms/ shorte - Szrejter - 02-11-2014 18:50

I tak nikt ci nie wierzy, dlaczego nie oddasz do recenzji jak każdy normalny sprzedający tutaj? Zdjęcia to nie dowód można je przerobić w kilka minut i na słowo też ci nikt nie uwierzy Wink

Pozdro


RE: Sprzedam poradnik sub sms/ shorte - player9 - 02-11-2014 18:52

nie powiedzialem ze nie oddam tylko pisalem ze kwota jest mala i nie wiem czy musze oddac


RE: Sprzedam poradnik sub sms/ shorte - Szrejter - 02-11-2014 18:58

Jak chcesz sprzedać to "musisz" Wink Jakbyś oddał to już dawno byś sprzedał to (o ile to taki "zloty" poradnik) Jerk2


RE: Sprzedam poradnik sub sms/ shorte - player9 - 02-11-2014 19:02

jak by ktos kupil to juz by byla ocena dawno
dobrze moge dac ale komu ?
i dlaczego mam ufac tej osobie? skad mam wiedziec ze mnie on nie oszuka udostepniajac poradnik za free


RE: Sprzedam poradnik sub sms/ shorte - matek697 - 02-11-2014 19:04

Nie wierzę w to forum.. zwykle się nie wypowiadam w takich tematach ale tutaj napisano aż 4 strony postów czepiających się autora tematu o to, że chcę wcisnąć kit za 25zł na przemian z jego tłumaczeniami. Wystarczył jeden, że bez recenzji nikt nie kupi, a skoro nie chcę oddać do recenzji to temat powinien dawno być zamknięty. Dalej będziecie tak posty nabijać?