Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-10056)



[Rozwiązane]Pytanie - michal2612 - 09-07-2010 21:27

Na czym zarabia Lockerz?Przecież oni na restock muszą włożyć z milion dolarów a na shop cały czas uzupełniają. Użytkownicy nic nie płacą na ich rzecz (chyba że z SHOPA), Cło idzie na państwo.Więc na czym?


RE: Pytanie - KristopheR - 09-07-2010 21:33

Na reklamach Smile Na filmikach Tongue


RE: Pytanie - omisiu - 09-07-2010 22:34

Słyszałem, lockerz to jest reklama jakiejś stacji TV u hamburgerów lub jakiejś znanej korporacji czy jakoś tak, jak pomyliłem to mnie poprawcie. To wiem, i oni po prostu nie wykładają tak dużej kasy. Na pewno mają jakieś umowy z APPLE(dlaczego jest tyle nagród od APPLE)?
Tutaj działa machina, która sama robi pieniądze.


RE: Pytanie - michal2612 - 10-07-2010 20:33

To Nintendo Apple i inne im płacą za reklamy ich szajsu?


RE: Pytanie - Driver - 10-07-2010 20:52

(10-07-2010 20:33)michal2612 napisał(a):  To Nintendo Apple i inne im płacą za reklamy ich szajsu?

no raczej tak Smile


RE: Pytanie - Yanke$ - 11-07-2010 09:08

Z czego zarabia Lockerz ? Odpowiedź jest bardzo prosta: dailies (sprzedają pytania, kiedyś było 'Jakie mięso lubisz'?, a odpowiedzi sprzedali McDonaldowi), filmiki w PLAY (kupują je np. artyści, stacje telewizyjne itd), za SHOP też zarabiają, mają umowy z Applem itd. bo tak jak już ktoś wspomniał tyle jest ich produktów, a w zwykłym sklepie mniej osób by kupiło niż przez Lockerz ( zawsze można trochę opuścić ceny ). To są ogromne pieniądze, nawet trudno sobie wyobrazić jakie. Lockerz mogłoby zrobić dwa restocki i jeszcze by dla nich zostało kasy.


RE: Pytanie - michal2612 - 11-07-2010 12:11

Dzięki za info bym dał reputy ale jakiś błąd jest spróbuje jutro jak na razie po +


[Rozwiązane]Pytanie - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.