Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
To nie jest typowy konkurs... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: To nie jest typowy konkurs... (/Temat-To-nie-jest-typowy-konkurs-100549)

Strony: 1 2 3


RE: To nie jest typowy konkurs... - AnnaKa - 01-11-2014 16:44

Hm teraz nie wiem po Twojej wypowiedzi czy jestem biedny czy bogaty Smile


RE: To nie jest typowy konkurs... - fever39 - 01-11-2014 18:38

Do tego zmierzałem w swoim pościeBig Grin Tak na prawdę ktoś kto potrzebuje hajsu "na prawdę" nie napisze Ci tutaj, bo albo nie ma pieniędzy na komputer i internet albo jego duma mu na to nie pozwoli Wink Ewentualnie trafisz na jakiegoś bajkopisarza, któremu uda się wyciągnąć od Ciebie te 20 zł Smile


RE: To nie jest typowy konkurs... - Bakterjen - 01-11-2014 18:39

del Smile


RE: To nie jest typowy konkurs... - AnnaKa - 01-11-2014 21:35

Chyba pieniadze przeznacze inaczej i pomoge w ten sposob kazdemu uzytkownikowi forum...


RE: To nie jest typowy konkurs... - MaXimuS007 - 02-11-2014 15:57

(01-11-2014 16:44)AnnaKa napisał(a):  Hm teraz nie wiem po Twojej wypowiedzi czy jestem biedny czy bogaty Smile
Nie znając Ciebie nie będę tego oceniał. Tongue

(01-11-2014 21:35)AnnaKa napisał(a):  Chyba pieniadze przeznacze inaczej i pomoge w ten sposob kazdemu uzytkownikowi forum...
Myślę, że to dobry pomysł. Jeszcze zależy co masz konkretnie na myśli.


RE: To nie jest typowy konkurs... - EWENEMENT - 04-11-2014 18:14

Konkurs na to kto wymyśli najlepszą ckliwą bajkę, która wyłudzi od Ciebie 20 zł ? To przecież nie ma sensu Smile
W takich tematach zazwyczaj przeważają cwaniacy, bo ludzie potrzebujący nie mają odwagi i chęci by opowiadać historię swojego życia i wymyślać powody, są zbyt zdołowani żeby myśleć kreatywnie i napisać coś co chwyci nas za serca, jak już to będzie to proste i dosadne, a nie rozczulające ...
Załatw wszystkim kurs pozytywnego myślenia i coś w stylu " jak nie być draniem ", każdemu się przyda Smile


RE: To nie jest typowy konkurs... - AnnaKa - 06-11-2014 00:06

Pieniądze wydam na inny cel. Nie jest to wielka kwota. Jednakże postaram się tym wszystkim pomóc. Będzie to dotacja na rozwój forum.

Chciałem przekazać i liczyłem że odezwie się ktoś kto potrzebuje. Jednakże moje oczekiwania niestety umarły wraz z pojawieniem się niektórych osób próbujących ''wyciągnąć'' kasę.

No nic temat uznaję za rozwiązany i zgłaszam odpowiednim władzom.


RE: To nie jest typowy konkurs... - osinex - 06-11-2014 08:48

Tak czy siak super inicjatywa. Możemy zrobić forumowa zbiórkę na odzież zimowa. Osoby z forum którym brakuje na czapkę mogłyby to dostać. Myślę że w przeciwieństwie do pieniędzy nie przyciągnie to naciąganie a jedynie potrzebujące osoby. Jest to jedynie luźno rzucony pomysł może ktoś coś z tym zrobi a może nie.

Tapniete przy użyciu małego szajsunga z niewygodna klawiatura przepraszam za wszystkie błędy.


To nie jest typowy konkurs... - surfer0700 - 06-11-2014 12:16

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.