Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
To nie jest typowy konkurs... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: To nie jest typowy konkurs... (/Temat-To-nie-jest-typowy-konkurs-100549)

Strony: 1 2 3


RE: To nie jest typowy konkurs... - KerPwn - 30-10-2014 21:21

Jeżeli nie chodzi Ci o
Kod:
I to nie wcale ze względu na to że ktoś da rep+ na forum czy napisze, że jest się ''zaje***ym"
To po co zakładać temat ? Jest masa fundacji które zbierają pieniądze na szczytny cel. Zakładając taki temat sam sobie przeczysz.


RE: To nie jest typowy konkurs... - piotrekprorok - 30-10-2014 21:24

(30-10-2014 19:43)Majka napisał(a):  Polecam:
http://zarabiam.com/Temat-Pomoc-dla-chorej-dziewczynki-97552

Również polecam zakończyć konkurs i wpłacić na ten szczytny cel Wink


RE: To nie jest typowy konkurs... - AnnaKa - 30-10-2014 23:59

A ja nie widze sensu konczenia tematu a i tam tez wplace i nie robcie offtopu.
Dobranoc..

Chce tutaj pomoc komus kto niekoniecznie ma problemy zdrowotne.


RE: To nie jest typowy konkurs... - MaLiN - 31-10-2014 01:40

Pomysł zacny, ale według mnie powinieneś dać komuś "wędkę, a nie rybę". Jeśli ktoś rzeczywiście jest w potrzebie, a jest na forum dłuższy czas, to jednak zawsze parę groszy zarabia. Nie lepiej byłoby przeznaczyć 20zł na jakieś cele zarobkowe. Wykup jakiegoś pakietu w jakimś programie do zarabiania? Albo nawet stworzenie fajnego poradnika.


RE: To nie jest typowy konkurs... - P.pw - 31-10-2014 12:15

Mogę dorzucić od siebie 2 zł ? Zostało mi na paypal Więc moge oddać potrzebującemu Wink

Może wpłata na opcje binarne zamiast gotówki ? Big Grin


RE: To nie jest typowy konkurs... - aero2 - 31-10-2014 12:39

Kup sobie autorze tematu coś może do zjedzenia lub picia lepszego.

Nikogo tymi groszami nie zaspokoisz, a tylko zachęcisz do żebractwa, jakbyś prosił o pomoc czy pomógłby ci ktoś na tym forum?

Jestem pewny że nie, ludzie są obojętne na los innych, aby tylko sami mieli dobrze.

Więc mówiąc naturalnym językiem, daj mi na życie kolego.Smile


RE: To nie jest typowy konkurs... - AnnaKa - 01-11-2014 10:06

I tak wiem że są tu ludzie którzy potrzebują pieniędzy.
Ale nie wiem czemu boją się tutaj napisać...
Nadal będę czekał.


RE: To nie jest typowy konkurs... - fever39 - 01-11-2014 10:35

Moja sytuacja jest dość skomplikowana ... Wstałem sobie rano i jak się okazało skończyły mi się fajki, co gorsze hajsu tez nie ma. Jednak kiedy wszedłem na forum zobaczyłem ten temat, to było jak światło na końcu ciemnego tunelu! Moją jedyną nadzieją jest Twoje 20 zł .... beka


RE: To nie jest typowy konkurs... - AnnaKa - 01-11-2014 13:05

@up żałosny jesteś. Temat i sprawa jest poważna może Twój gimnazjalny umysł jeszcze takich rzeczy nie rozumie.


RE: To nie jest typowy konkurs... - MaXimuS007 - 01-11-2014 16:16

(01-11-2014 10:06)AnnaKa napisał(a):  I tak wiem że są tu ludzie którzy potrzebują pieniędzy.
Ale nie wiem czemu boją się tutaj napisać...
Nadal będę czekał.
Ktoś kto potrzebuje tych pieniędzy naprawdę nie będzie miał odwagi tutaj napisać. Ich duma na to nie pozwala. Ale co najlepsze jest w tych biednych ludziach? Że często potrafią podzielić się ostatnią rzeczą jaką mają z kimś biedniejszym od nich. I to jest niesamowite. Dlatego nie lubię bogatych ludzi, bo zazwyczaj to skąpcy.