Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
To nie jest typowy konkurs... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: To nie jest typowy konkurs... (/Temat-To-nie-jest-typowy-konkurs-100549)

Strony: 1 2 3


To nie jest typowy konkurs... - AnnaKa - 29-10-2014 23:51

Witam

Jako że na świecie jest wiele zła i chamstwa ja postanawiam ten świat zmienić.
I tam mi się to nie uda jednakże WARTO pomagać. I to nie wcale ze względu na to że ktoś da rep+ na forum czy napisze, że jest się ''zaje***ym". Tutaj cieszy fakt tego że komuś się pomogło to daje taką niesamowitą energię w życiu POWAŻNIE!

Postanowiłem więc przekazać sumę 20 zł (więcej niestety nie mogę choć bardzo bym chciał) użytkownikowi który naprawdę tego potrzebuje. Dlatego proszę napisać jaką kto ma sytuację i czy te 20 zł naprawdę pomoże mu przetrwać.

Nie oczekuję wypisywania trudnych sytuacji rodzinnych. Oczekuję szczerości!
Jeśli ktoś naprawdę tego potrzebuję będzie to widać gołym okiem!

Pieniądze wyślę użytkownikowi który potrzebuję w 100% tych pieniędzy oraz po przeanalizowaniu jego aktywności, pomoże to zweryfikować czy faktycznie nie jest oszustem. Już ja mam na to sposoby.

Przelew na PayPal'a niestety nie jako rodzina/przyjaciel także proszę odliczyć jakiś tam procent pobrany od tej sumy.

Kiedy nastąpi wybór właściwej osoby? Kiedy zaksięguje się u mnie wypłata czyli po 7 Listopada.

Proszę nie klikać bez sensu reputacji jeśli ktoś myśli że za to dostanie pieniądze mi wcale o to nie chodzi. Czekam na kogoś kto naprawdę ich potrzebuje.

Taki jest właśnie ten konkurs...
Pozdrawiam


RE: To nie jest typowy konkurs... - yolo69 - 30-10-2014 01:25

A więc tak. Jestem hazardzistą i ex narkomanem (amfetamina i marihuana). Staram się już w nic nie grać jednak długi zostały. każdy grosz się liczy : ) Kombinuje coś nad Cpa i slabo mi idzie. Jakiś przychód z shorte jest ale to mało. Buduję drogę do nowego życia i potrzebuje pieniędzy na psychoterapie, ubrania, egzamin prawa jazdy itp. Nie będę o nic żebrał. Jak wpadnie pomoc to bede na pewno wdzięczny.
A najchętniej to bym wygrał sobie w konkursie jakąś złotą nisze, ale pieniędzmi też nie pogardzę.


RE: To nie jest typowy konkurs... - AnnaKa - 30-10-2014 01:54

Od siebie mogę powiedzieć że w Twoim wypadku sam jesteś kowalem swojego losu. Sam wybrałeś złą drogę i cieżko komuś takiemu pomagać, nie zrozum mnie oczywiście źle. Masz szansę otrzymania tych pieniędzy. Jenak byłbym bardziej skłonny oddać je w ręce kogoś kto potrzebuje ich na trochę inne cele niż spłacenie długów, ubrania czy egzamin prawa jazdy. Rozpatrzę to.


RE: To nie jest typowy konkurs... - karol9919 - 30-10-2014 11:08




RE: To nie jest typowy konkurs... - aaa3 - 30-10-2014 11:15

Nie mam na alkohol SadSadSad

Dasz mi?


RE: To nie jest typowy konkurs... - GreenDay - 30-10-2014 11:31

Możesz dać mi, dzięki temu będę mógł pomóc i oddać całkowicie za darmo konta nawet 20 osobom. Niby tylko 20 zł a tyle osób zadowolonych będzie Big Grin


RE: To nie jest typowy konkurs... - osinex - 30-10-2014 16:36

Ktoś tu za bardzo wierzy w prawo karmy.. uwazam ze to kiepski pomysl, bo x % to będą oszuści wymyślający jakieś ckliwe historie, jednak to jedynie moja opinia. Mimo wszystko czytając tego posta poczułem dobro emanujące od monitora Heart
Aż mam ochotę życzyć ci AnnaKa Wszystkiego najlepszego! Rzadko mi się zdaża składanie tak szczerych życzeń ! Smile


RE: To nie jest typowy konkurs... - AnnaKa - 30-10-2014 19:27

Powiem szczerze ze tu wcale nie pomyslalem o karmie. Licze ze odezwie sie ktos kto ma faktycznie trudna sytuacje. Analizuje dzialalnosc tych co napisali i poki co nie bede tego komentowal. Jak napisalem dam te pieniadze komus kto ich naprawde potrzebuje. I mam pewnego uzytkownika na oku nawet ktory sie tu nie udzielil poki co. Czekam na ludzi szczerych...


RE: To nie jest typowy konkurs... - Majka - 30-10-2014 19:43

Polecam:
http://zarabiam.com/Temat-Pomoc-dla-chorej-dziewczynki-97552


RE: To nie jest typowy konkurs... - majeros - 30-10-2014 21:14

(30-10-2014 11:15)aaa3 napisał(a):  Nie mam na alkohol SadSadSad

Dasz mi?

Widzę że pierwszy post i już zaśmieca...Trochę szacunku.Gimnazjaliści nie powinni pić alkoholu Smile