Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mogę zainwestować - w co warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Mogę zainwestować - w co warto? (/Temat-Moge-zainwestowac-w-co-warto-100536)



Mogę zainwestować - w co warto? - Cracus - 29-10-2014 20:10

Witam.
Jest taka sprawa, że od jakiegoś czasu pracuję za granicą.
Jestem tam 1,5-2 miesiące i zjeżdżam do Polski na 3-4 tygodnie. Zarobki pozwalają mi leżeć jajami do góry i nic nie robić, ale tak sie nie da. Chciałbym zająć się czymś co przyniesie jeszcze dodatkowe zyski.
Ogónie rozglądam się w wielu miejscach, (otworzyłem nawet warzywniaka i posadziłem w nim babcię Big Grin - niestety nie pykło), chcę część zarobionych pieniędzy zainwestować (1-2k mc). Czy w internecie przy takiej inwestycji jest jakaś pewność zarobienia ?
Nie znam się na tych rzeczach dlatego pytam bardziej doświadczonych użytkowników.
Pozdro!

PS. Oczywiście tak, od razu odpowiem na pytanie, zanim zadacie je - dopuszczam myśl o współpracy (mój wkłąd pienięzny - Twój pomysł = zyski 50/50), jeśli ktoś przedstawi mi naprawdę rozsądną i dobrą propozycję.


RE: Mogę zainwestować - w co warto? - Szaman1644 - 29-10-2014 20:11

Proponuję FanPage. Najlepsza forma zarobku aktualnie Smile Trzeba trochę się znać, a zarobki są naprawdę niezłe.


RE: Mogę zainwestować - w co warto? - Cracus - 29-10-2014 20:17

Szukam własnie tematu o zarabianiu na fp. Nawet znalazłbym ciekawy temat bo mam fake konto z grupą odbiorców (kibice). Ok 1,5k.
Ale nie mogę nigdzie znaleźć info co najlepiej na takim fp robić. Czy polecać coś, czy spamować ludzi, reklamować inne fp... Zielony jestem, hello! Big Grin


RE: Mogę zainwestować - w co warto? - szczygielek - 29-10-2014 20:20

odezwij sie na pw Wink bo akurat szukam inwestorów do pewnej inwestycji Wink


RE: Mogę zainwestować - w co warto? - Szrejter - 30-10-2014 23:28

@[szczygielek] do mnie też się odezwił Wink


RE: Mogę zainwestować - w co warto? - 8gruzin8 - 20-11-2014 09:18

Do mnie tez się odezwij Smile
Mam kilka propozycji zarówno zarobku w necie jak i w realu.


RE: Mogę zainwestować - w co warto? - VladKlinkoff - 06-12-2014 13:50

Zrób może jakieś biznes Smile Powiązany z krajem gdzie jeździsz


RE: Mogę zainwestować - w co warto? - VladKlinkoff - 06-12-2014 15:17

Ooo, oczywiście, jeszcze możesz zrobić sklep internetowy albo po prostu sprzedawać czapki zimowe, bo teraz sezon. Ja nawet wiem gdzie można kupić czapki od 17 zł, a potem można ich sprzedawać za 30-40 albo nawet 50 zł. Myślę że dobrze pójdzie Smile