Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki kurs zawodowy na dziś się opłaca ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki kurs zawodowy na dziś się opłaca ? (/Temat-Jaki-kurs-zawodowy-na-dzis-sie-oplaca-100527)



Jaki kurs zawodowy na dziś się opłaca ? - fryga - 29-10-2014 17:47

Jak w temacie , jaki kurs dzisiaj ma przyszłość ? Niedługo kończę szkołę co wybrać ?


RE: Jaki kurs zawodowy na dziś się opłaca ? - MaLiN - 29-10-2014 23:19

Zależy, czy szukasz takich, dzięki którym będziesz zarabiał przez neta, czy też takie dorywcze. Ja stawiałbym na jakieś kursy operatorów ciężkich sprzętów - kasa jest dobra, można dorywczo sobie dorobić, a jak dobrze zakręcisz się w urzędzie pracy, to można nawet i za darmo taki kurs mieć Wink


RE: Jaki kurs zawodowy na dziś się opłaca ? - marcel_kk - 30-10-2014 05:01

Koparko - ładowarki lub jak nie lubisz domu to na ciężarówki kat C+E,
ewentualnie dalej na autobusy kat. D i będziesz śmigał po Europie wożąc wycieczki Neoplanem


RE: Jaki kurs zawodowy na dziś się opłaca ? - Mafesto - 30-10-2014 05:19

Najprostszy to kurs na widlaki - Norwegia, Niemcy, Holandia. Jestem w trakcie robienia go, kurs trwa 67 godzin.
Spawanie - najlepiej chyba Norwegia. Spawanie podwodne, wyższa szkoła jazdy, najpierw musisz zrobić nurka ale praca kozak, spawanie platform np.
CNC - Anglia.


RE: Jaki kurs zawodowy na dziś się opłaca ? - fryga - 30-10-2014 12:57

Z tego co się orientuję to te kursy są z urzędu pracy , a ja mam zamiar się jeszcze pouczyć i iść w kierunku dekorator wnętrz , ogrodnictwo i jeszcze taki ewentualnie skrajny kurs na kucharza .


RE: Jaki kurs zawodowy na dziś się opłaca ? - Diabełek - 30-10-2014 13:00

Zazwyczaj sporo osób robi kursy na wózki widłowe i inne sprzęty

Ja niedługo wybieram się na kurs: ładowarki teleskopowej Tongue


RE: Jaki kurs zawodowy na dziś się opłaca ? - logitech5 - 30-10-2014 14:39

wózki widłowe


RE: Jaki kurs zawodowy na dziś się opłaca ? - Mafesto - 30-10-2014 18:48

(30-10-2014 12:57)fryga napisał(a):  Z tego co się orientuję to te kursy są z urzędu pracy , a ja mam zamiar się jeszcze pouczyć i iść w kierunku dekorator wnętrz , ogrodnictwo i jeszcze taki ewentualnie skrajny kurs na kucharza .
Niekoniecznie urząd pracy. Możesz zrobić prywatnie. Są też ludzie, którym funduje UE.
@[Diabełek] Jeździ się nią jak na widlaku. Nie wiem jak wygląda kurs na nie ale z praktyką nie powinieneś mieć problemu.


RE: Jaki kurs zawodowy na dziś się opłaca ? - MaLiN - 31-10-2014 01:54

Ja mam na wózek widłowy, a kosztowało to tylko 300. Tylko już dawno nie jeździłem Big Grin


RE: Jaki kurs zawodowy na dziś się opłaca ? - Kaspirek - 31-10-2014 05:50

Ja tez ale bez doswiadczenia sie ciezko wybic .. A skad wziac? Jak nikt cie nie chce . Na szczescie troche nalapalen . Ja bym teraz sobie na koparke zrobil