Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programista nie chce wykonać zlecenia poprzez freelancer.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Programista nie chce wykonać zlecenia poprzez freelancer.com (/Temat-Programista-nie-chce-wykonac-zlecenia-poprzez-freelancer-com-100526)



Programista nie chce wykonać zlecenia poprzez freelancer.com - magneto - 29-10-2014 16:42

Witam, dałem ogłoszenie w internecie że szukam programisty do wykonania programu na pc, chce on podpisać umowę ale nie zgadza się na załatwienie zlecenia przez freelancer napisał tak "Niestety ale nie oferuję załatwiania umów poprzez zewnętrzne firmy i serwisy. Umowę podpisuje Pan tylko ze mną : )"

Mam wątpliwości czy co do jego intencji, kiedyś miałem podobną sytuację, miałem podpisaną umowę a zlecenie nie zostało wykonane ale że nie chciałem iść się sądzić zostawiłem to. Co radzicie?


RE: Programista nie chce wykonać zlecenia poprzez freelaner.com - Aix - 29-10-2014 16:46

Podpisać umowę możesz, nie widzę problemu, jeśli chce załatwić to bez pośredników niemniej jednak, warto byłoby zapoznać się z tą umową i przeczytać ją dokładnie Smile

PS. Co to za program jeśli można wiedzieć?


RE: Programista nie chce wykonać zlecenia poprzez freelancer.com - magneto - 29-10-2014 17:10

Ja też nie widzę problemu aby podpisać umowę, ale nie wykona zlecenia to będę się sądzić z nim o 500 zł? Szkoda nerwów i zdrowia no i odległość ja mieszkam w okolicach Włocławka a on jest z Warszawy więcej bym wydał na paliwo niż to warte.


RE: Programista nie chce wykonać zlecenia poprzez freelancer.com - Kede - 29-10-2014 17:27

Wysyłasz pocztą umowe o dzieło w 2 egzemplarzach z podpisem on odsyła jeden i tyle. Na pewno bezpieczniej niż przez jakiś serwis. Jak nie wykona to nie płacisz, proste. W przypadku gdyby Cie oszukał to zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Dostanie stosowne listy jak to nic nie da to komornik. Jak sie odwoła to dopiero sprawa w sądzie. Może potrfać kilka miechów ale kase tak czy siak odzyskasz.