Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Teletube.pl - pomóżcie rozkminić za co płacą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Teletube.pl - pomóżcie rozkminić za co płacą (/Temat-Teletube-pl-pomozcie-rozkminic-za-co-placa-100519)

Strony: 1 2


Teletube.pl - pomóżcie rozkminić za co płacą - mousebucks - 29-10-2014 16:11

Założyłem konto i wypłaciłem już raz 20 zł (ciułałem 2 tyg). Do dzisiaj nie wiem jednak za co płacą. Niby za podlinkowanie filmów z YouTube i komentarze, ale czasami dostawałem tylko za zalogowanie.

Mam wrażenie, że naliczająteż siano jak sie kliknie w reklamę. Korzysta ktoś z tego ? CHce wiedzieć w co napieprzać aby było wiecej kasy hehe


RE: Teletube.pl - pomóżcie rozkminić za co płacą - Jaro070 - 29-10-2014 16:17

http://teletube.pl/pomoc/


RE: Teletube.pl - pomóżcie rozkminić za co płacą - cheaters24 - 29-10-2014 21:26

"Filmy, które są tego warte udostępniaj na Facebook'u
Udostępniaj filmy, którze wrzucasz tak by maksymalnie duża liczba osób bogła się zapoznać z ich treścią."

Bogła XD. A propo to dzięki za danie infa o tym serwisie . na co wypłacają?


RE: Teletube.pl - pomóżcie rozkminić za co płacą - zbigniew55 - 30-10-2014 12:17

Ja robię tak:
1/Klikam w reklamy (pewnie o to też tam chodzi)codziennie kilka w każdą inna
2/dodaję i udostępniam na fejsie ciekawe filmy
3/czasami komentuje (jak mam czas)
Codziennie wieczorem sprawdzam stan konta powoli rosnie,heh
milego klikania!


RE: Teletube.pl - pomóżcie rozkminić za co płacą - yoshimura - 31-10-2014 11:23

napisz do nich maila


RE: Teletube.pl - pomóżcie rozkminić za co płacą - tomswi - 31-10-2014 15:44

Coś oglądałem komentowałem polubiłem nic do konta nie dodało.

Ale zobaczę ,może wieczorem coś doda Big Grin

Na co dostałeś wypłatę? Na konto czy na PP?


RE: Teletube.pl - pomóżcie rozkminić za co płacą - Staryklikacz - 31-10-2014 17:13

Może pomogę młodym kolegom.Ja robię podobnie jak zbigniew 55.Czyli klikam w kilka reklam,w rózne reklamy codziennie,dodatkowo utworzyłem kanał i zapodaje ciekawe filmy na wykop.pl z linkiem do niego.Dodatkowo udostępniam 2 razy dziennie na facebook.Sprawdzam konto codziennie wieczorem i rosnie.


RE: Teletube.pl - pomóżcie rozkminić za co płacą - tomswi - 31-10-2014 17:36

A ja teraz jestem pewien , że rezygnuje z tego.

3 osoby które udzielają się na temat serwisu mają 1 post w serwisie oraz założyły konto niedawno.

Proszę o jakiś dowód wypłaty to można spróbować Big Grin


RE: Teletube.pl - pomóżcie rozkminić za co płacą - matig20 - 31-10-2014 18:16

zarejestrowalem sie pred chwilą i przybyło mi 12 gr za pare oglądnięć i usodstępien


RE: Teletube.pl - pomóżcie rozkminić za co płacą - tomswi - 31-10-2014 18:21

(31-10-2014 18:16)matig20 napisał(a):  zarejestrowalem sie pred chwilą i przybyło mi 12 gr za pare oglądnięć i usodstępien

Nie radzę się angażować dopóki nie pojawi się dowód wypłaty.
Przybywają pieniądze w serwisie , gorzej z wypłatą.

Zapewne niedługo wątek trafi do SCAMU