Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poszukuję] Traffic mobilny - Android, iPad, iPhone - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Poszukuję] Traffic mobilny - Android, iPad, iPhone (/Temat-Poszukuje-Traffic-mobilny-Android-iPad-iPhone-100517)



[Poszukuję] Traffic mobilny - Android, iPad, iPhone - ololo - 29-10-2014 16:03

Szukam miejsca w sieci, gdzie mógłbym kupić ruch jak w temacie Androidy, iPhony, iPady itp.
Optymalnie gdybym mógł sobie wybrać np. 10000 userów tylko Android, a gdyby jeszcze można było wybrać kraj, to już w ogóle idealnieSmile
Idealnie gdyby można było płacić w bitcoinach, ew. paypal.

Jak gdzieś będzie można to chętnie zarejestruję się z refa, więc śmiało je podawajcie.


RE: [Poszukuję] Traffic mobilny - Android, iPad, iPhone - LordBeaK - 31-10-2014 17:56

zobacz websurf.cz


RE: [Poszukuję] Traffic mobilny - Android, iPad, iPhone - ololo - 31-10-2014 17:59

Dzięki! Jak jest opcja zarejestrowania się z refa to podsyłaj, za godzinkę powinienem znaleźć czas na rejestrację i zbadanie sprawy.


RE: [Poszukuję] Traffic mobilny - Android, iPad, iPhone - ololo - 31-10-2014 19:20

... poległem z websurf.cz....
Wersja strony tylko po czesku, translator google nie pomógł;/ Gdyby znalazł się ktoś chętny do pomocy, jak kupić tam ruch mobilny, to byłbym wdzięczny.


RE: [Poszukuję] Traffic mobilny - Android, iPad, iPhone - LordBeaK - 01-11-2014 18:18

Na poczatek pobierz sb i zobacz czy cie to satysfakcjonuje. Jak tak to pissz PW


RE: [Poszukuję] Traffic mobilny - Android, iPad, iPhone - ololo - 14-11-2014 01:43

Zielony jestem w tym czeskim serwisie. Co to jest to sb?

Druga sprawa. Kupiłem właśnie dla testu trochę ruchu z linkbucks, jest tam opcja wyboru desktop/mobile.

Chciałbym zapytać, czy ktoś się orientuje czy w innych skracaczach też jest podział i czy macie doświadczenia jeśli chodzi o jakość ruchu ze skracaczy - w sensie, który wybrać pod względem jakości (można by rzec, który najczęściej banuje zarabiających za niewłaściwe praktykiWink)

[edit]

jeszcze jedno pytanie: załóżmy, że mam ruch, ale wymieszany - jest i mobile i desktop. Teraz pytanie czy jest jakaś strona, gdzie dadzą mi linka, na który ja wyślę im ten ruch, a oni mi go będą dzielić i wysyłać tam gdzie ja chce? Chce po prostu oddzielić mobilnych od desktopowych.

[edit2] na adf.ly znalazłem opcję mobile i jest nawet możliwość wyboru samego androida! kupiłem, zobaczymy. linkbucks dalej moderuje kampanię....