Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Go big or go home" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: "Go big or go home" (/Temat-Go-big-or-go-home-100494)



"Go big or go home" - dawkos23 - 28-10-2014 23:10

Siemka,

po zadaniu masy idiotycznych pytań na forum, postanowiłem otworzyć swój dziennik.

Wiadomo hajsu nigdy za dużo dlatego swego czasu wpisałem w Google "zarabianie przez internet forum" i wyskoczyło mi zarabiam.com. Uchachana morda, ze jednak jest cos takiego, co pomaga wystartowac i do tego tak rozbudowane. Wzialem sie wiec za czytanie. Dobrze powiedziane - to bylo tylko czytanie, bo nie znalem nawet podstawowych pojec i w sumie rownie dobrze moglbym zaczac czytac chinska kamasutre z takim samym skutkiem jesli chodzi o zrozumienie (z tym ze kama ma te przewage ze wszystko pokazane jest na obrazkach Smile Sex). Tutaj niestety tak dobrze nie bylo. Wiec stopniowo zaczalem doczytywac w Google co poszczegolne pojecia oznaczaja no i oczywiscie zaczalem zadawac masowo debilne dla wielu pytania na samym forum. Wszystkim dziekuje za pomoc.

Czas wystartowac z PPA i zaczac cos zarabiac na hackach, srakach. Tak wiem ,nie bede oryginalny - kolejny dziennik na ten temat. Ale spokojnie - to tylko na ten moment. Jesli bedzie cos szlo, bede staral sie rozszerzac swoja palete metod zarobkowych. W planach mam zarabianie na adsense na MNS oraz jakiejs sieci CPA (raczej na poczatek to bedzie peerfly.com).

Na ten moment musicie sie zadowolic hackami. Domyslam sie, ze poziom zadowolenia wysoki nie jest. Podobny pewnie jak laski wobec ktorej stosowalibyscie metody przeczytane w wyzej wspomnianej chinskiej kamasutrze, ale na ten moment tak musi byc Tongue

DZIEŃ 1

- zakupiłem domenę .com oczywiscie bez słowa "hack", "hacks" czy innych pochodnych
- zebrałem do kupy info nt. konwersji i prowadzenia blogów PPA
- zacząłem ogarniac VB, ale po tym zbieraniu info nie myslalem juz trzezwo dlatego to przeloze na jutro

Plany na jutro:
- ogarnięcie VB (z pomoca innych) - to bedzie plan na kilka najblizszych dni, bo ktos mi musi zaprogramowac stworzone przeze mnie apki, dlatego kolejna aktualizacja po ogranieciu tematu VB Wink


Do uslyszenia Smile


Odp: "Go big or go home" - Damkofr - 28-10-2014 23:41

raczej teraz to same dzienniki sub sms, dzienników PPA jest jak na lekarstwo. A kiedyś 90% to były dzienniki PPA.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: "Go big or go home" - dawkos23 - 29-10-2014 00:24

Tym lepiej w sumie, nie będę jednym z wielu Smile


"Go big or go home" - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.