Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprawdzamy wiarygodnośc serwisu Freebiz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprawdzamy wiarygodnośc serwisu Freebiz! (/Temat-Sprawdzamy-wiarygodnosc-serwisu-Freebiz-100487)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Sprawdzamy wiarygodnośc serwisu Freebiz! - v3XeR - 29-10-2014 18:29

Nie rozumiem czemu nie możesz skrócić np. na goo.gl i tam też sprawdzać statystyki Smile)


RE: Sprawdzamy wiarygodnośc serwisu Freebiz! - gtarta - 29-10-2014 18:37

goo.gl nie zlicza unikalnych


RE: Sprawdzamy wiarygodnośc serwisu Freebiz! - lary1211 - 29-10-2014 18:45

29 ...


RE: Sprawdzamy wiarygodnośc serwisu Freebiz! - sockk - 29-10-2014 23:09

30.


RE: Sprawdzamy wiarygodnośc serwisu Freebiz! - Roro - 29-10-2014 23:13

31

& 32 & 33 z TOR'a


RE: Sprawdzamy wiarygodnośc serwisu Freebiz! - Fabiko - 30-10-2014 11:23

rejestruje się :>


RE: Sprawdzamy wiarygodnośc serwisu Freebiz! - ArekFreebiz - 30-10-2014 11:34

34 lub 35 chyba się zgubiłem Smile

Facebooku czasami blokuje nasze domeny i najlepiej stosować skracarki tak jak wszyscy robią , bo jak link jest przyblokowany to jest ostrzeżenie o przejściu i żeby wejść na stronę freebiza to trzeba klikać dalej bo jak nie kliknie dalej to nie przejdzie, a Facebook i tak kasę zabierze za klik więc lepiej sprawdzać swoje kampanie. Wystarczy zgłosić do nas zablokowany link i zmienimy go na nowy.


RE: Sprawdzamy wiarygodnośc serwisu Freebiz! - Internetowy$ - 30-10-2014 11:44

(30-10-2014 11:34)ArekFreebiz napisał(a):  34 lub 35 chyba się zgubiłem Smile

Facebooku czasami blokuje nasze domeny i najlepiej stosować skracarki tak jak wszyscy robią , bo jak link jest przyblokowany to jest ostrzeżenie o przejściu i żeby wejść na stronę freebiza to trzeba klikać dalej bo jak nie kliknie dalej to nie przejdzie, a Facebook i tak kasę zabierze za klik więc lepiej sprawdzać swoje kampanie. Wystarczy zgłosić do nas zablokowany link i zmienimy go na nowy.

Stosuje właśnie skracarki za każdym razem, nigdy nie dodaję waszych linków tylko skracam.Zastanawiam się jeszcze nad opcją czy FB czasem nie ma na oku moich domen, je blokuje i "przepuszcza" wejscia, nie wiem czy to możliwe ale kto wie, co chwile mają nowe zabezpieczenia.


RE: Sprawdzamy wiarygodnośc serwisu Freebiz! - ArekFreebiz - 30-10-2014 13:24

Zauważyliśmy taka tendencje, ze jak przepuści sie jeden link przez 2-3 skracarki to FB juz tego nie wykrywa, nawet jak domena docelowa jest spalona. Spróbuj przez 3 Smile


RE: Sprawdzamy wiarygodnośc serwisu Freebiz! - Klin - 30-10-2014 17:03

(30-10-2014 11:44)Internetowy$ napisał(a):  
(30-10-2014 11:34)ArekFreebiz napisał(a):  34 lub 35 chyba się zgubiłem Smile

Facebooku czasami blokuje nasze domeny i najlepiej stosować skracarki tak jak wszyscy robią , bo jak link jest przyblokowany to jest ostrzeżenie o przejściu i żeby wejść na stronę freebiza to trzeba klikać dalej bo jak nie kliknie dalej to nie przejdzie, a Facebook i tak kasę zabierze za klik więc lepiej sprawdzać swoje kampanie. Wystarczy zgłosić do nas zablokowany link i zmienimy go na nowy.

Stosuje właśnie skracarki za każdym razem, nigdy nie dodaję waszych linków tylko skracam.Zastanawiam się jeszcze nad opcją czy FB czasem nie ma na oku moich domen, je blokuje i "przepuszcza" wejscia, nie wiem czy to możliwe ale kto wie, co chwile mają nowe zabezpieczenia.

Poczytaj o Cloaking'u

Rozwiążesz swój problem