Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciągła weryfikacja telefoniczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ciągła weryfikacja telefoniczna (/Temat-Ciagla-weryfikacja-telefoniczna-100469)



Ciągła weryfikacja telefoniczna - ZabaGamer - 28-10-2014 18:58

Witam. Dostalem dziś bana na 2 fake konta i od tej pory każde założone konto musialem weryfikowac telefonicznie. Spróbowałem wiec zweryfikować na stary starter , udalo sie ale pp udostepnienu jednego zdjęcia dostalem bana na 30 dni. Co teraz mogę zrobić aby uniknąć tych ciągłych weryfikacji telefonocznych przy kazdym fake koncie ?


RE: Ciągła weryfikacja telefoniczna - pacynek1 - 28-10-2014 19:01

gdzie to konto?
jakiś vpn?


RE: Ciągła weryfikacja telefoniczna - ZabaGamer - 28-10-2014 19:54

Zapomniałem dodać oczywiście Facebook


RE: Ciągła weryfikacja telefoniczna - pacynek1 - 28-10-2014 20:01

sprawdz vpn, na forum gdzieś było 6miesięcy darmowego cyberghosta Wink
poszukaj Big Grin


RE: Ciągła weryfikacja telefoniczna - ZabaGamer - 28-10-2014 20:09

Mógłbyś wyjaśnić mi na jakiej zasadzie dziala ten program ? Aktualnie mam dostęp tylko z telefonu , na komputer wejdę jutro a jestem strasznie ciekawy


Ciągła weryfikacja telefoniczna - Admin - 29-10-2014 23:56

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Ciągła weryfikacja telefoniczna - Profice - 31-10-2014 09:36

A ogólnie masz stałe czy zmienne IP przy kompie na którym się logowałeś?


RE: Ciągła weryfikacja telefoniczna - GreenDay - 02-11-2014 23:35

Weryfikacja na danym koncie może wyskoczyć a przy kolejnym logowaniu przy pewnych zabiegach już jej nie będzie i to na tym samym koncie. Albo weryfikacja może wyskoczyć przy logowaniu na trzy konta a na czwarte już nie, kluczem jest odpowiednie używanie klawiatury Tongue
Jeśli ktoś potrzebuje i korzysta z wielu kont, zabiegi omijające weryfikacje mijają się z celem, za długo to trwa o czym dobrze wiecie lepiej i taniej jest kupić Tongue