Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temacik na rozluźnienie - Skąd dowiedziałeś się o opcjach binarnych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Temacik na rozluźnienie - Skąd dowiedziałeś się o opcjach binarnych? (/Temat-Temacik-na-rozluznienie-Skad-dowiedziales-sie-o-opcjach-binarnych-100441)

Strony: 1 2


Temacik na rozluźnienie - Skąd dowiedziałeś się o opcjach binarnych? - Inwestor25 - 28-10-2014 00:53

Dla rozluźnienia i poszerzenia mojej wiedzy i ciekawości-

skąd dowiedzieliście się o opcjach binarnych?


RE: Temacik na rozluźnienie - Skąd dowiedziałeś się o opcjach binarnych? - Arcodes - 28-10-2014 14:00

Z tego forum. Wcześniej wiedziałem o Forex i GPW.


RE: Temacik na rozluźnienie - Skąd dowiedziałeś się o opcjach binarnych? - OctoBerro - 29-10-2014 00:13

Z reklam na różnych stronach - reklamy adsense głównie. Potem doczytałem na forach internetowych


RE: Temacik na rozluźnienie - Skąd dowiedziałeś się o opcjach binarnych? - MarcinHelios - 30-10-2014 17:41

forum internetowe i mailing, dostałem w krótkim okresie czasu z 5 maili z reklamą różnych platform, poczytałem, poszukałem i obserwuję


RE: Temacik na rozluźnienie - Skąd dowiedziałeś się o opcjach binarnych? - mlynarczyk - 30-10-2014 18:00

forum internetowe, a także od znajomego, który inwestuje


RE: Temacik na rozluźnienie - Skąd dowiedziałeś się o opcjach binarnych? - AntonioFresco - 31-10-2014 20:58

spamik na maila - przeczytałem, poszukałem w internecie i nadal poszerzam wiedzę podczytując tematy tutaj


RE: Temacik na rozluźnienie - Skąd dowiedziałeś się o opcjach binarnych? - Mateush - 31-10-2014 22:05

z Internetu Big Grin


RE: Temacik na rozluźnienie - Skąd dowiedziałeś się o opcjach binarnych? - Maersk - 31-10-2014 22:17

Z tego forum Smile


RE: Temacik na rozluźnienie - Skąd dowiedziałeś się o opcjach binarnych? - Xkr - 01-11-2014 01:07

To forum


RE: Temacik na rozluźnienie - Skąd dowiedziałeś się o opcjach binarnych? - MarcinHelios - 02-11-2014 13:56

Teraz w sieci pełno reklam opcji binarnych, więc ciężko o nich nie wiedzieć