Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Załóż iKonto BNP Paribas i zgarnij 7 dyszek... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Załóż iKonto BNP Paribas i zgarnij 7 dyszek... (/Temat-Zaloz-iKonto-BNP-Paribas-i-zgarnij-7-dyszek-100434)



Załóż iKonto BNP Paribas i zgarnij 7 dyszek... - konikpolnt - 27-10-2014 21:14

0 zł za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach już od 1000 zł

0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i za 4 pierwsze wypłaty z innych bankomatów w Polsce

łup korzyści: 0 zł za wydanie karty debetowej BNP Paribas MasterCard® z możliwością płatności online przy miesięcznych transakcjach online kartą powyżej 200 zł lub w przypadku posiadania karty kredytowej. W przeciwnym razie miesięczna opłata 6 zł.

Obierz kurs na zwrot pieniędzy – 3% Money Back

zgarniaj korzyści: zwrot 3% wartości transakcji online dokonanych kartą w ramach aplikacji mobilnej PayU

Maksymalna kwota zwrotu 50 zł miesięcznie.

Warunkiem uruchomienia funkcji Money back są miesięczne wpływy na konto min. 1000 zł

Rozwiń żagle z BNP Paribas MasterCard®:

nowoczesna karta z funkcją PayPass

możliwość płatności online

0zł za kartę do konta przy jej aktywnym używaniu (transakcje na kwotę min. 200 zł miesięcznie) lub w przypadku posiadania karty kredytowej. W przeciwnym razie miesięczna opłata to 6 zł.


RE: Załóż iKonto BNP Paribas i zgarnij 7 dyszek... - 9Jarek9 - 27-10-2014 23:18

A co z tymi 70 pln o których napisałeś w nazwie tematu?


RE: Załóż iKonto BNP Paribas i zgarnij 7 dyszek... - twardy - 28-10-2014 10:28

przez 'zgarnij' to on pewnie mial na mysli 'ja zgarne jak zalozysz konto z mojego polecenia'
Huh


RE: Załóż iKonto BNP Paribas i zgarnij 7 dyszek... - konikpolnt - 28-10-2014 15:01

(28-10-2014 10:28)twardy napisał(a):  przez 'zgarnij' to on pewnie mial na mysli 'ja zgarne jak zalozysz konto z mojego polecenia'
Huh

ja zgarnę trochę mniej...
po rejestracji dostaniesz linka na swoją pocztę
po spełnieniu w/w warunków dostaniesz kaskę od agory
która zostanie przelana na założone właśnie konto bankowe
polecam
bezpośredni link

[Obrazek: bnp-70-zl-premii-agora.png]



RE: Załóż iKonto BNP Paribas i zgarnij 7 dyszek... - Devil877 - 28-10-2014 22:21

Kod:
Aby skorzystać z promocji i otrzymać 70 zł premii od Organizatora, należy zarejestrować się w akcji. Po dokonaniu rejestracji należy użyć przycisku "Otwórz iKonto", wypełnić wniosek i otworzyć iKonto w banku BNP Paribas. Następnie należy do dnia 10.12.2014 roku wykonać płatności kartą wydaną do konta na kwotę minimum 150 zł. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane. Premia będzie wypłacana przez Organizatora promocji, firmę Agora S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10, 00-732 Warszawa



RE: Załóż iKonto BNP Paribas i zgarnij 7 dyszek... - Klin - 29-10-2014 06:34

Nie, do widzenia


Załóż iKonto BNP Paribas i zgarnij 7 dyszek... - Admin - 29-10-2014 23:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.