Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbigniew Stonoga - nowy bohater Polski? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Zbigniew Stonoga - nowy bohater Polski? (/Temat-Zbigniew-Stonoga-nowy-bohater-Polski-100433)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Zbigniew Stonoga - nowy bohater Polski? - MaLiN - 04-11-2014 17:39

Wykupił wierzytelność Mariusza Sokołowskiego Jerk






RE: Zbigniew Stonoga - nowy bohater Polski? - Yogii - 04-11-2014 18:14

jak komuś kalectwo imponuje to gratuluje

a co do poczynań jego to jak najbardziej na plus


RE: Zbigniew Stonoga - nowy bohater Polski? - MaLiN - 05-11-2014 01:27

Zaskakuje mnie coraz bardziej, ale zapewne już niedługo zacznie próbować Go zastraszać.


RE: Zbigniew Stonoga - nowy bohater Polski? - CMRR - 05-11-2014 02:12

Zastraszanie Stonogi trwa od dłuższego czasu tylko On ma niezbite dowody na to o czym mówi i dlatego tak to długo trwaSmile


RE: Zbigniew Stonoga - nowy bohater Polski? - MaLiN - 05-11-2014 03:41

Z chęcią będę obserwował jego poczynania, aż człowiekowi się lepiej robi na sercu, gdy ogląda się filmiki z Jego udziałem Wink


RE: Zbigniew Stonoga - nowy bohater Polski? - MaLiN - 07-11-2014 00:46

Już go zastraszają Rolleyes

Ale Pan Zbigniew się nie poddaje Huh Chwilowo wstrzymał możliwość pisania do Niego wiadomości na Facebooku, ponieważ jeszcze nie zdążył odpowiedzieć na 27.500 wiadomości Lol


RE: Zbigniew Stonoga - nowy bohater Polski? - MaLiN - 08-11-2014 01:05

Trzepanie dywanów - Stonoga wie, jak działać! Wink






RE: Zbigniew Stonoga - nowy bohater Polski? - marcel_kk - 09-11-2014 14:39

Trochę ciekawych info z życia Pana Zbigniewa:
http://pressmix.eu/index.php/2014/11/09/zbigniew-stonoga-czyli-wrog-publiczny-ukladu-zamknietego-w-polsce/


RE: Zbigniew Stonoga - nowy bohater Polski? - ideru - 09-11-2014 19:06

Kupił ktoś od niego kawałek długu tego Sokołowskiego za tą symboliczną 1zł ?


RE: Zbigniew Stonoga - nowy bohater Polski? - MaLiN - 09-11-2014 23:28

Z początku myślałem, że rzeczywiście chodzi o reklamę jego firmy itd. Ale jak ujrzałem pierwsze jego akcje i te teksty, które mnie rozwaliły (pozytywnie oczywiście). Sporo w swoim życiu przeszedł, a i tak często się uśmiecha i jest życzliwy. A z tym przeklinaniem... Aby do kogoś dotarło, trzeba jednak stosować takie metody i słownictwo jak to robi Pan Zbigniew Smile