Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow (/Temat-Poradnik-SUB-SMS-8-nisz-sposobow-100426)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - lubiekeppa - 28-10-2014 19:15

Ostatnie pytanie . W poradniku jest napisane jak promować i gdzie dokładnie promowac?


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - SylvvuuuS - 28-10-2014 19:24

(28-10-2014 19:15)lubiekeppa napisał(a):  Ostatnie pytanie . W poradniku jest napisane jak promować i gdzie dokładnie promowac?

Każda nisza jest opisana i podana z moim przykładem promocji.
A co do miejsc promocji to tak jak napisala szykiryki :
'Autorka sugeruje promocje na serwisach społecznościowych, ja jednak promuje niszę na darmowym blogu, więc obszarów promocji jest wiele i nie trzeba się skupiać tylko na FB.'


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - szykiryki - 28-10-2014 19:36

@[lubiekeppa], wskazywanie paluchem konkretnej strony do promowania jest moim zdaniem bezcelowe (chciałbyś, żeby wszyscy, którzy kupią konkretny poradnik promowali w jednym miejscu?!?!)

SylvvuuuS podaje jednak wszystko niemal na tacy, więc naprawdę troche wysilisz zwoje mózgowe i będziesz wiedzieć gdzie promować i gdzie przyniesie to najwyższą skuteczność Smile


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - lubiekeppa - 28-10-2014 19:40

Dzięki za odpowiedż .
Zle to troche ująłem , chodzilo mi o podpowiedzenie gdzie najlepiej promować a nie wskazywanie dokładnego miejsca.


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - szykiryki - 28-10-2014 19:48

Lubiekeppa, spoko, to nie był zarzut z mojej strony, chociaż mógł tak zabrzmieć... Smile.

Na pewno po zapoznaniu się z treścią poradnika, który też wskazuje, w jakich miejscach najlepiej działać, sam wpadniesz na kilka własnych, w których się zadomowisz na stałe. Pozdro!


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - Majka - 28-10-2014 21:31

Zaczynamy Smile
Nie wytrzymałam - zakupiłam poradnik.
Autorka poprosiła na końcu o szczerą opinię na temat poradnika więc ją otrzyma.
Opinia jest z mojego punktu widzenia a trochę już w tego typu serwisach zarobiłam.
Większość nisz jest mi znana. Jednak znalazło się coś na co nie wpadłam i na pewno wypróbują. Po dokładnym przeczytaniu poradnika rodzi się wiele nowych pomysłów niby oczywistych ale bez przeczytania nie przyszły by mi do głowy. Poradnik odebrałam pozytywnie, ponieważ jest mądrze i przejrzyście napisany. Każdy odbiorca ten początkujący czy ten zaawansowany znajdzie sobie odpowiedni punkt w poradniku na podstawie którego zwróci się zakup może już kolejnego dnia. Pamiętajcie jednak aby zarobić trzeba robić. Bynajmniej na początku trzeba trochę włożyć cennego czasu od siebie.
Jeżeli nie posiadasz nic wolnego czasu albo myślisz, że wszystko za Ciebie zrobi autorka poradnika - NIE kupuj.
Nie żałuję wydanych pieniędzy!
Pozdrawiam, sprzedającej życzę wysokiego popytu a kupującym kolosalnych zarobków.
Ocena poradnika 8/10


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - SylvvuuuS - 28-10-2014 22:32

Majka - Dziękuje za opinię Smile


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - yurko - 29-10-2014 11:39

Moja recenzja:
Dla początkujących bardzo przydatny, gotowe nisze które mogą być pomysłami pod kolejne nisze. Napewno da się zarobić. Conajmniej dwie nisze są niewyczerpalne. Polecam


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - Arko20 - 29-10-2014 12:09

kase wysłałem, zobczymy czy dzis dojdzie Wink


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - SylvvuuuS - 29-10-2014 13:30

yurko - dziękuje za opinie Wink