Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow (/Temat-Poradnik-SUB-SMS-8-nisz-sposobow-100426)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - izari - 28-10-2014 15:20

Czyli po 6 juz nie bedzie tego w sprzedazy? Sad


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - nasgaroth - 28-10-2014 16:23

Poradnik zakupiłem. Na 9 stronach w pdf zawartych jest 8 wspomnianych metod. Ogólnie kilka z nich była mi znana, ale nie w takiej wersji jaką przedstawia SylvvuuuS przez co pojawia się w nich lekka innowacyjność. I teraz tak:

Metoda 1 - nisza potężna, można na niej zarobić i jestem o tym przekonany tylko wymagany jest na to czas (czy to w reklamę, spam czy w seo)
Metoda 2 - segment rynku potężny, ale i konkurencyjność duża. Tzn - to co oferujemy można dostać i za darmo. Niemniej jednak z tego co widzę to ludzie to kupują.
Metoda 3 - bardzo fajna, nie słyszałem o niej, tym sie na pewno zajmę.
Metoda 4 - ciężko mi cokolwiek powiedzieć jak by to konwertowało, jednakże opiera się głównie na spamie. Tzn teoretycznie można by i było promować w wyszukiwarce za pomocą własnej strony ale seo cięęężkie.
Metoda 5a - nie wypowiem sie, powinna konwertować choć na prawdę ciężko mi powiedzieć.
Metoda 5b - nie znałem, bardzo fajnie się zapowiada i jeszcze dziś postaram się wypróbować bo można ją bardzo szybko wdrożyć
Metoda 6 - słyszałem już o niej jakiś czas temu, nie próbowałem, celowanie w ludzi dla mnie na prawdę ułomnych Big Grin ale z krótkiego rozpoznania rynku widzę, że może przynieść ładny pieniążek
Metoda 7 - znana mi wcześniej i myślę, że większości zarabiających na sub sms ludziom, jednakże dla początkujących jak znalazł.
Metoda 8 - znana mi od dawna, ba, zarobiłem na niej jakieś 2 k Big Grin tylko że ja celowałem w rynek zagraniczny no i z zarabianiem na subach nie jest to w ogóle powiązane Tongue

Ogólnie jestem zadowolony, myślę że w miarę szybko się zwróci.


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - SylvvuuuS - 28-10-2014 16:25

nasgaroth - Dziękuje za zamieszczenie opinii Smile


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - prololex - 28-10-2014 18:49

Właśnie 2 raz przeczytałem poradnik. Do gustu przypadły mi pierwsze 4 nisze ( choć pierwszą znałem, to nie myślałem, że może mieć aż taki potencjał ). Myślę, że właśnie na tej pierwszej oprę swoje działania, , ponieważ jestem posiadaczem fanpagy w ilości około 300 tys. fanów i na pewno część osób będzie zainteresowana docelowym produktem niszy.
Sądzę, że ilość sprzedanych sztuk może wpłynąć na konkurencyjność, ponieważ większość osób po przeczytaniu poradnika zapewne zacznie działać a fb i wchodzić sobie w drogę co może przełożyć się na zaniżoną konwersję. Metoda 5,6,7,8 są dla mnie nieco kontrowersyjne, choć to nie znaczy, że nie można na nich zarobić, po prostu nie przepadam za promowaniem tego typu nisz.
Poradnik oceniam następująco - 8/10pkt


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - SylvvuuuS - 28-10-2014 18:55

prololex - Dziękuje za opnie Wink


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - lubiekeppa - 28-10-2014 18:56

Ile mniej więcej trzeba poświęcić czasu aby wyciągnać 100zł dziennie? Obojętnie na jakiej niszy .


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - SylvvuuuS - 28-10-2014 18:59

Ja wyciągałam 100 zł w ciągu 4-5 h Wink

(28-10-2014 18:56)lubiekeppa napisał(a):  Ile mniej więcej trzeba poświęcić czasu aby wyciągnać 100zł dziennie? Obojętnie na jakiej niszy .



RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - lubiekeppa - 28-10-2014 19:01

Dużo trzeba się namęczyć ? Zarobek zależy od pory w jakiej działamy (godzina) ?


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - Majka - 28-10-2014 19:09

Teraz żałuję, że nie kupiłam za 100 jako pierwsza Smile Tak przeczuwałam, że będzie to profesjonalny poradnik.


RE: Poradnik SUB SMS - 8 nisz/sposobow - SylvvuuuS - 28-10-2014 19:11

Wiadomo, jak ze wszystkim - im więcej czasu poswiecisz tym większe wyniki. Namęczyć? trzeba promować, nic samo się nie zrobi Tongue choć w niektórych niszach typu ogłoszenia raz wrzucasz link Tongue Wiecej nie mogę powiedzieć. Aha i zarobek nie zależy od pory dnia.