Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skracanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skracanie (/Temat-Skracanie-100423)



Skracanie - Sauveur - 27-10-2014 17:48

Jestem nowym użytkownikiem tego zacnego forum, wobec tego witam was serdecznie. Mam nadzieję, że trochę z wami pobędę i nawiążemy przyjazne stosunki.

Nie mam pojęcia gdzie umieszczać moje skrócone linki - możecie przedstawić mi, gdzie najczęściej je wstawiacie? Chwytałem się już paru rzeczy, jednak nie jestem przekonany co do jednego z najsławniejszych sposobów. Mianowicie: robienie fałszywego konta i wstawianie zdjęć wyimaginowanej kobiety z dopiskiem "na ile mnie oceniacie?". Jak już wiadomo, większość takich kont ulega szybkiej banicji, zaś na je stworzenie potrzeba trochę czasu (głównie na zbieranie znajomych i grup). Czy warto się męczyć i denerwować? Zyski są satysfakcjonujące (nie jestem wymagający, ba! 50 dolarów miesięcznie na początek w zupełności mi wystarczy)? No i największy problem - zdjęcia (najlepiej zagranicznych osób). Skąd je wziąć (oczywiście musi ich być więcej niż jedno czy dwa, najlepiej któreś z dekoltem na wierzchu!)?


RE: Skracanie - Dzonyy - 27-10-2014 17:53

Zapraszam na PW Wink Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania.


RE: Skracanie - pacynek1 - 27-10-2014 17:55

(27-10-2014 17:48)Sauveur napisał(a):  Jestem nowym użytkownikiem tego zacnego forum, wobec tego witam was serdecznie. Mam nadzieję, że trochę z wami pobędę i nawiążemy przyjazne stosunki.

Nie mam pojęcia gdzie umieszczać moje skrócone linki - możecie przedstawić mi, gdzie najczęściej je wstawiacie? Chwytałem się już paru rzeczy, jednak nie jestem przekonany co do jednego z najsławniejszych sposobów. Mianowicie: robienie fałszywego konta i wstawianie zdjęć wyimaginowanej kobiety z dopiskiem "na ile mnie oceniacie?". Jak już wiadomo, większość takich kont ulega szybkiej banicji, zaś na je stworzenie potrzeba trochę czasu (głównie na zbieranie znajomych i grup). Czy warto się męczyć i denerwować? Zyski są satysfakcjonujące (nie jestem wymagający, ba! 50 dolarów miesięcznie na początek w zupełności mi wystarczy)? No i największy problem - zdjęcia (najlepiej zagranicznych osób). Skąd je wziąć (oczywiście musi ich być więcej niż jedno czy dwa, najlepiej któreś z dekoltem na wierzchu!)?


nikt raczej gotowej niszy na tacy ci nie poda,
skąd brać zdjęcia? google.pl zapraszam (tylko bierz z 2/3 strony)
wybieraj takie zdjęcia które przyciągną tych napaleńców Smile


RE: Skracanie - aero2 - 27-10-2014 18:01

Może spróbuj z PPI, nie liczą się tu wejścia tylko instalacje.Smile