Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe gadżety od Banku ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe gadżety od Banku ;) (/Temat-Darmowe-gadzety-od-Banku-100421)

Strony: 1 2


Darmowe gadżety od Banku ;) - Mad402dox - 27-10-2014 17:43

Hejka Big Grin

Mam założone konto bankowe w BSZŁ (Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej W Łowiczu) i napisałem do nich @ że mam u Nich konto od x czasu i dokonuje sporo transakcji itd itp i ect Tongue
Napisałem prośbę/pytanie czy jest szansa na jakiś drobny upominek z ich struny Smile
Napisałem dane do wysyłki i wysłałem maila i właśnie niedawno dostałem paczkę od nich a w niej:

Ekologiczną torbę (Z materiału)
2 opaski odblaskowe na nadgarstek
Kamizelkę odblaskową
Materiałowy, odblaskowy schowek do roweru
Długopis
Ołówek z zabawką
Kredki
Temperówke
Farby plakatowe
Pędzelek
3 naklejki odblaskowe
Smycz odblaskowa
2 breloczki odblaskowe + jeden zwykły
(brak go na zdj, zapomniałem położyć Big Grin)
Pudełeczko z klockami domino

Może to nie za dużo ale lepsze to niż nic Big Grin
Nie wiem czy ktoś z was ma założone konto w tym że banku ale warto spróbować nawet nie mając tam konta Big Grin
Podałem tylko dane do wysyłki i tą notkę powyżej, nic więcej więc może nie będą sprawdzać czy napewno macie Big Grin
+ Można spróbować ewentualne w innych bankach (w swoim), może w innych również coś takiego będzie Big Grin


Jeżeli Ci się podoba bądź łaskaw i zostaw mi repucika, Ty nic nie tracisz a ja mam satysfakcję z Twojego repucika Tongue Big Grin


RE: Darmowe gadżety od Banku ;) - MaLiN - 29-10-2014 00:23

Teraz dałeś mi do myślenia, czy nie popróbować napisać do innych banków Tongue


RE: Darmowe gadżety od Banku ;) - Fabiko - 30-10-2014 11:27

Napisałem ^^


RE: Darmowe gadżety od Banku ;) - Mafiozo19990 - 31-10-2014 22:19

(29-10-2014 00:23)MLN napisał(a):  Teraz dałeś mi do myślenia, czy nie popróbować napisać do innych banków Tongue

Osoba która zarabia tak duże pieniądze na opcjach binarnych bawi się w darmowe gadżety? ;>


RE: Darmowe gadżety od Banku ;) - Ku8s0n - 02-11-2014 13:09

Dziena, i ja spróbuję Big Grin


RE: Darmowe gadżety od Banku ;) - evolution15 - 02-11-2014 13:54

warto spróbować


RE: Darmowe gadżety od Banku ;) - MaLiN - 03-11-2014 18:17

(31-10-2014 22:19)Mafiozo19990 napisał(a):  Osoba która zarabia tak duże pieniądze na opcjach binarnych bawi się w darmowe gadżety? ;>

Tak Cool To, że zarabiam na opcjach nie musi mnie wykluczać z czegoś, co mogę mieć za darmo. Może nie to, że jestem pazerny czy coś, ale fajnie jest dostać coś za darmo, nawet jeśli wiem że mnie na to stać. Zresztą, kto bogatemu zabroni. Skoro jest okazja to korzystam. To tak samo jakby ktoś mi teraz napisał, że mam nie odkładać pieniędzy, tylko cały czas je wydawać. Lol


RE: Darmowe gadżety od Banku ;) - szczygielek - 22-11-2014 12:23

ohoho, wczoraj listonosz co dziwne nie z Poczty Polskiej a inPost-u dostarczył mi przesyłkę od Banku Łowickiego w której znalazłem:
- długopis
- zawieszke
- dwa cuksy
- grooomada ulotek

Polecam napisac


RE: Darmowe gadżety od Banku ;) - rr1999 - 22-11-2014 15:03

(22-11-2014 12:23)szczygielek napisał(a):  ohoho, wczoraj listonosz co dziwne nie z Poczty Polskiej a inPost-u dostarczył mi przesyłkę od Banku Łowickiego w której znalazłem:
- długopis
- zawieszke
- dwa cuksy
- grooomada ulotek

Polecam napisac
w skrzynke ci wsadził? Big Grin.

Też napisałem

@UP, ile trzeba czekać?


RE: Darmowe gadżety od Banku ;) - rachman - 01-12-2014 20:44

Nie tylko banki ślą tego typu upominki. Urzędy miast, różne instytucje także. Kiedyś otrzymałem przesyłkę zagraniczną z NATO - była awizowana - mina Pani z poczty jak odbierałem ... Wink

To prawda że fajnie otrzymać coś darmowego, szczególnie jeśli to ma dla kogoś większą wartość niż makulatura - nie wszystkie gadżety/materiały reklamowe są dostępne za pieniądze (!) i można je uzyskać wyłącznie pisząc z zapytaniem o przesłanie ich.

Nie traktujcie darmowych gadżetów że "jak jest to biorę". Lepiej zamawiać coś co nam się przyda albo nas interesuje. Nie ma co generować komuś kosztów, może braknąć czegoś ciekawego komuś innemu dla kogo może mieć to dużą wartość a dla nas...