Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting - problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting - problem (/Temat-Hosting-problem-100418)



Hosting - problem - Mauorycy - 27-10-2014 16:54

Cześć,
Mam taki problem...Od kilku tygodni korzystam z usług Cal.pl. Wykupiłem tam serwer, domenę...I np. przez ostatni tydzień miałem po 300-400 osób online...przez powiedzmy 12h...po 00 liczba ta malała do ok. 50...
Wczoraj wieczorem strona strasznie muliła...i w pewnym momencie padła..Napisałem do nich, to powiedzieli, że to problem z ich strony...że musieli coś tam zresetować itp...Zaraz po tym, jak "zresetowali" zauważyłem 2x większy ruch na stronie....
Czy możliwe jest to, że przez serwer, mimo, iż gdy sprawdzam, działa bardzo dobrze, mam mniejszy ruch? Bo np. zdarzają się osoby, którym nie udaje się wejść na stronę?
Co z własnego doświadczenia polecacie pod taki ruch?



Z góry dzięki,
Mogę kupić jc nowy serwer z ref linka Smile


RE: Hosting - problem - linoskoczek - 27-10-2014 18:53

Tak, to możliwe. Może być problem z łączem, przekierowywaniem ruchu itp.
Jaki teraz masz pakiet hostingowy? Jaka to strona (chodzi o zawartość)? Podaj statystyki (UU dziennie, zużycie transferu).


RE: Hosting - problem - Mauorycy - 27-10-2014 19:13

Jest to strona poświęcona filmikom na yt Smile Krótki opis...integracja z fb, no i player.
Dziennie UU: 30-40 k.
Obecnie korzystam z ACE PRO
Transfer: 2374481
Użycie dysku: 144.383
Wielkość logów:130.938


RE: Hosting - problem - Kede - 27-10-2014 21:28

Taka strona powinna stać na VPS i nie będziesz miał problemu. Polecam VPS od biznes-host razem z administracją serwerem i panelem directadmin Wink


RE: Hosting - problem - Mauorycy - 28-10-2014 18:43

Jeszcze mam takie pytanie...Czy ktoś Was ogarnia konfigurację cloudflare ?


RE: Hosting - problem - Kede - 28-10-2014 19:06

Dodajesz domenę do cloudflare, ustawiasz z czego chcesz korzystać on wypluwa DNSY, które ustawiasz u rejestratora domeny i tyle Wink


RE: Hosting - problem - charlize91 - 09-11-2014 07:06

Wydaje mi się, że kiepskiej jakości hosting może być przyczyną mniejszego ruchu na stronie. Nie myślałeś o jego zmianie? Ja przenoszę bloga na własną domenę i chcę wykupić hosting od SuperHost. Widziałam ich gwarancję jakości na https://superhost.pl/promocje/gwarancja-superhost-pl/ i wydaje mi się, że warto skorzystać z ich usług.