Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[S] Kontakt do napaleńców z facebook'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [S] Kontakt do napaleńców z facebook'a (/Temat-S-Kontakt-do-napalencow-z-facebook-a-100417)



[S] Kontakt do napaleńców z facebook'a - dawid161622 - 27-10-2014 16:47

1.Nazwa przedmiotu : Napaleńcy z facebooka (kontakt)
2.Opis przedmiotu :Witam, tak jak w temacie sprzedam kontakt a raczej link do profili prawdziwych napaleńców na facebooku, są to osoby w większości które zrobią bardzo wiele po to by np. dostać jakąś fotke od jakiejś laski.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :pw, mail; [email protected]
5.Cena : myślę że 50gr/szt będzie dobrą ceną
6.Sposób zapłaty za przedmiot : pp, przelew


RE: [S] Kontakt do napaleńców z facebook'a - BloNdyN - 27-10-2014 21:12

Zarobiłeś coś sam na nich? Jak tak to ile? Czy tylko tak sprzedajesz bo mogą nie pobrać np czegoś?


RE: [S] Kontakt do napaleńców z facebook'a - Podgor - 27-10-2014 21:22

Sprzedaje pewnie, bo założył fejka i piszą do niego.
Nie widzę w tym potencjału, jeden na stu takich jest szansą na jakikolwiek zarobek.
Reszta chciałaby wszystko za darmo.


RE: [S] Kontakt do napaleńców z facebook'a - dawid161622 - 27-10-2014 22:04

(27-10-2014 21:12)BloNdyN napisał(a):  Zarobiłeś coś sam na nich? Jak tak to ile? Czy tylko tak sprzedajesz bo mogą nie pobrać np czegoś?

Z 2 na 3 wyciągnąłem po 1 leedzie na firesubie, a na to by pisać z resztą nie mam za bardzo czasu.
Skąd ich mam? Tak jak wyżej z fake kont lasek, tylko nie z 1-2 ale z kilkudziesięciu (jest nawet kilku z zagranicy).
Myślę, że suba można wyciągnąć z co najmniej 50% z nich, pewnie da się więcej. Ja nie mam na to czasu.
Cena jest oczywiście do dogadania.


RE: [S] Kontakt do napaleńców z facebook'a - GreenDay - 28-10-2014 00:07

(27-10-2014 22:04)dawid161622 napisał(a):  Cena jest oczywiście do dogadania.
No to dogadajmy się, wezmę na próbę 5. Ile? Smile


RE: [S] Kontakt do napaleńców z facebook'a - AnnaKa - 28-10-2014 00:11

To jest naprawde bez sensu. Kazdy moze zalozyc konto i miec takie profilen zreszta jak kupicie to co? Napiszecie z pbcego konta ,,hej chcesz zapisac sie do subskrypcji?" Z drugiej strony skoro uzytkownik juz ich naciagnal w firesub drugi raz ktos ze stwoim linkiem i tak tego nie zrobi bo mu nie zaliczy.


RE: [S] Kontakt do napaleńców z facebook'a - GreenDay - 28-10-2014 00:19

Za zeta wezmę dziesięciu na próbę Smile a jak wpadnie chociaż 5 pobrań/lead dopłacę czwórkę.


RE: [S] Kontakt do napaleńców z facebook'a - lijon - 28-10-2014 00:51

hahah czym to ludzie nie handlują Big Grin
Sam mam namiary na takich debili, ale czy wy naprawdę myślicie, że będą wam wysyłać sms na firesub?


RE: [S] Kontakt do napaleńców z facebook'a - asiorek - 28-10-2014 07:36

Bardziej doladowania konta by kupowali ^^ zakladalem konto i nie ukrylem numeru. Nie wykalem karty z Tel i sobie leżal, któregoś dnia Tel byl mi potrzebny biorę w rękę a tam 6 nieodebranych i 5 sms. Mialem tam chyba 1 zl na koncie zacząłem pisac xd no i napisałem dla sprawdzenia reakcji ze nie mma na koncie i wgl, gość żeby pisac ze mna ( czyli z ta Kasia czy jak ja ja tam nazwalem xd ) byl by w stanie doładować mi konto i nie wiem czemu ale odmowilem ;p


[S] Kontakt do napaleńców z facebook'a - surfer0700 - 07-12-2014 16:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.