Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kilka pytan (/Temat-Kilka-pytan-1004)



Kilka pytan - Leeshay - 19-01-2010 17:33

Zaczałem klikac na lockerz od kilku dni czytalem troche forum ale nadal mam pytania
1. Nagrody dostepne sa tylko w czasie trwania restoku czyli przez jakies 1,5h w nieokreslonym dniu, dopiero w lutym ma sie cos zmienic??
2. Czy moge sobie nabijac znajomych rejestrujac ich np. na neostradzie zmieniajac ip?
3. Majac siec lokalna w miasteczku moge zapraszac ludzi nalezacych do taj sieci? czy to tez juz pewnego rodzaju zlamanie regulaminu?
4. Jesli chodzi o zamawianie nagrod to musze miec odpowiednia ilosc PTZ
trafic na restock i uzupelnic zgloszenie zamowienia zanim zrobia to inni i skonczy sie produkt który wybralem??


RE: Kilka pytan - 19maku10 - 19-01-2010 17:41

(19-01-2010 17:33)Leeshay napisał(a):  Zaczałem klikac na lockerz od kilku dni czytalem troche forum ale nadal mam pytania
1. Nagrody dostepne sa tylko w czasie trwania restoku czyli przez jakies 1,5h w nieokreslonym dniu, dopiero w lutym ma sie cos zmienic??
2. Czy moge sobie nabijac znajomych rejestrujac ich np. na neostradzie zmieniajac ip?
3. Majac siec lokalna w miasteczku moge zapraszac ludzi nalezacych do taj sieci? czy to tez juz pewnego rodzaju zlamanie regulaminu?
4. Jesli chodzi o zamawianie nagrod to musze miec odpowiednia ilosc PTZ
trafic na restock i uzupelnic zgloszenie zamowienia zanim zrobia to inni i skonczy sie produkt który wybralem??

1. Tak nagrody sa dostepne podczas restcku tylko, ale rozchodza sie w 5 min, wiec trzeba byc czujnym. W lutym ma sie zmeinic to ze nagrody beda dostepne 24/7 ale nie wiadomo po jakich cenach.
2. Nie mozna bo oni i tak cie zlapia na tym.
3. Nie jestem pewien tego podpunktu ale raczej mozna
4. Tak trzeba miec odpowiednia ilosc pktz i trafic na restock.


RE: Kilka pytan - Alcor - 19-01-2010 17:42

(19-01-2010 17:33)Leeshay napisał(a):  1. Nagrody dostepne sa tylko w czasie trwania restoku czyli przez jakies 1,5h w nieokreslonym dniu, dopiero w lutym ma sie cos zmienic??
Restock trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut, po tym czasie schodzą prawie wszystkie nagrody, a zostają rzeczy typu tapety. W lutym ma wystartować pełna wersja lockerz, nie będzie już restocków tylko nagrody będą 24/7.
(19-01-2010 17:33)Leeshay napisał(a):  2. Czy moge sobie nabijac znajomych rejestrujac ich np. na neostradzie zmieniajac ip?
Nie, bo dostaniesz i tak bana.
(19-01-2010 17:33)Leeshay napisał(a):  3. Majac siec lokalna w miasteczku moge zapraszac ludzi nalezacych do taj sieci? czy to tez juz pewnego rodzaju zlamanie regulaminu?
Nic nie łamiesz.
(19-01-2010 17:33)Leeshay napisał(a):  4. Jesli chodzi o zamawianie nagrod to musze miec odpowiednia ilosc PTZ
trafic na restock i uzupelnic zgloszenie zamowienia zanim zrobia to inni i skonczy sie produkt który wybralem??
Dokładnie. Smile


RE: Kilka pytan - Kleszczman - 21-01-2010 22:48

A ja bym dał WARN`a ale skoro to 1 post to daruję. Powiem tyle. Na forum istnieje opcja SZUKAJ i proponowałbym jej użyć zanim założysz kolejny temat.


Kilka pytan - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.