Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Linki na fb blokowane, jak uchronić zarobek. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Linki na fb blokowane, jak uchronić zarobek. (/Temat-Linki-na-fb-blokowane-jak-uchronic-zarobek-100399)

Strony: 1 2


RE: Linki na fb blokowane, jak uchronić zarobek. - NoDajLajka - 27-10-2014 16:54

Założyłem domenę na hostinger.pl i wiem ze na publikację strony musze czekać 24h, ale zacząłem ja przygotowywać z tego kreatora zyro który jest w tym hostingu. I tu mam pytanie czy ktoś kiedyś robił na tym stronę? Bo mam taki układ strony: strona > a,b > pod b są > x, y, z. I edytowanie a i b przebiega bez problemu a gdy klikam na xyz to odpala mi a. Jak ktoś wie jak mi pomóc to niech pisze ew spróbuję mi pomóc na Skype, ts3.

Z góry dziękuję


RE: Linki na fb blokowane, jak uchronić zarobek. - NoDajLajka - 27-10-2014 21:13

No i wiadomość z ostatniej chwili fb przywrócił mi post po dwóch dniach nieobecności xddd. Jak wystartuje moja strona to przedstawie wam porównanie zarobków


RE: Linki na fb blokowane, jak uchronić zarobek. - NoDajLajka - 29-10-2014 21:23

Okej wiec klikalnosc nie zmieniła się prawie wcale i posty nie są usuwane, ale nadal mnie dziwi jak te fanpage erotyczne działają, jak tam są po prostu linki sh.st bez żadnego skrócenia wrzucone do postu xd. Może jest mi ktoś w stanie to wyjaśnić ;p