Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy z dużym kursem - Wersja do druku

+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy z dużym kursem (/Temat-Typy-z-duzym-kursem-100389)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Typy z dużym kursem - ZarabiajNaBuku - 26-10-2014 22:03

Nie wiem dlaczego poprzedni temat został usunięty skoro jest to dział do podawania typów...

Podałem typ i nic oprócz tego, więc regulaminu nie złamałem.

Jeśli moderatorzy nie wiedzą do czego jest ten dział proszę o zapoznanie się z ideą tego działu...

Na ten tydzień pojawią się tutaj 2 typy z wysokim kursem, powyżej 20.

RE: Typy z dużym kursem - marcel_kk - 27-10-2014 04:49

Na razie nie zabłysłeś, także nie ma o co bić piany.

RE: Typy z dużym kursem - ZarabiajNaBuku - 27-10-2014 12:03

daniel- Ultrapewne ustawki to też typy...

marcel- jak widziałeś mecz układał się według planu, goście wygrywają 1 połowę, gospodarze w drugiej wyrównują. W ostatniej minucie miała paść bramka, lecz napastnik "zjebał".

RE: Typy z dużym kursem - Maersk - 27-10-2014 12:05

Nie wierzę w ustawki jak juz pisałem w tamtym poście, ale przyznam Ci że mimo to byłeś blisko Big Grin
Przeważnie takie pseudo ustawki kończyły się w pierwszej połowie albo i wcześniej

RE: Typy z dużym kursem - ZarabiajNaBuku - 27-10-2014 12:26

Moje źródło nie ma pseudo ustawek, co można było zobaczyć wczoraj.

RE: Typy z dużym kursem - Maersk - 27-10-2014 12:42

(27-10-2014 12:26)ZarabiajNaBuku napisał(a):  Moje źródło nie ma pseudo ustawek, co można było zobaczyć wczoraj.

No jak na razie to kto obstawił Twój typ to ma inne zdanie Lol

RE: Typy z dużym kursem - Melex - 27-10-2014 12:54

SZCZĘKA by Wam opadła gdyby weszło, a było blisko także coś w tym jest.

Dzisiejsze podane typy można grać z mniejszym overem, więc możecie zmiejszyć ewentualną wygraną a zwiększyć prawdopodobieństwo wejścia typu.

Shakhtar pojedzie na 5+ moim zdaniem.

RE: Typy z dużym kursem - ZarabiajNaBuku - 27-10-2014 12:59

Osobiście tych dwóch typów nie gram, są to typy z nowego źródła, więc nie ma co szaleć.

Zagrałem w dublu over 2,5+ over 3,5 po kursie @2,20

Jutro znowu ustawiony mecz, więc będzie duży +

RE: Typy z dużym kursem - PanPopek - 27-10-2014 13:00

w sumie...coś w tym może byc Big Grin
czekam na jutrzejszy typ Big Grin

RE: Typy z dużym kursem - tremen - 27-10-2014 13:07

Przy wyniki w pierwszym meczu Shakhtar z FC Poltava 5-1 a to jest rewanż w pucharze nie sądze żeby im się chciało grać w tym meczu a do tego strzelić 7 bramek ale powodzenia