Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj bitcoiny grając w grę podobną do flappy bird - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Zarabiaj bitcoiny grając w grę podobną do flappy bird (/Temat-Zarabiaj-bitcoiny-grajac-w-gre-podobna-do-flappy-bird-100376)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zarabiaj bitcoiny grając w grę podobną do flappy bird - Matixio - 30-10-2014 15:03

Gram cały czas turnieje wygrywamy i prawie nic nie dostaje Sad


RE: Zarabiaj bitcoiny grając w grę podobną do flappy bird - P.pw - 30-10-2014 15:04

na 0.002 BTC stawkach już idzie zarobić Big Grin Oni nawet 50 Score zazwyczaj nie mają Big Grin


RE: Zarabiaj bitcoiny grając w grę podobną do flappy bird - TeYroXOfficial - 30-10-2014 15:06

Tzn. co to "prawie nic" ? ile dostajesz ? Sprawdzałeś na innym telefonie jak zalicza?


RE: Zarabiaj bitcoiny grając w grę podobną do flappy bird - Matixio - 30-10-2014 15:07

Nie sprawdzałem bo nie posiadam innego.
Nieraz wygrywamy i nic nie zdobywa nic nie dodsje


RE: Zarabiaj bitcoiny grając w grę podobną do flappy bird - TeYroXOfficial - 30-10-2014 15:09

@p.pw
jeszcze do takiej kwoty nie doszedłem, ale dzięki na info Big Grin

@Matixio
A konto zarejestrowałeś czy jako gość grasz?


RE: Zarabiaj bitcoiny grając w grę podobną do flappy bird - Matixio - 30-10-2014 15:10

No normalnie podałem meila hasło login
dostaje powiadomienia te które miejsce zająłem w danym turnieju i nie dodaje mi tych btc za,te miejsca Sad
Czekacie aż turniej się zakończy czy odrazu bierzecie znowu bo zauważyłem ze jak czekam na,wyniki turnieju to dostaje a jak nie czekam na,wyniki TK wydaje mi się ze nie dostaje


RE: Zarabiaj bitcoiny grając w grę podobną do flappy bird - TeYroXOfficial - 30-10-2014 15:29

Jak biorę cały czas to po pewnym czasie mam powiadomienia i zalicza trochę później, a jak czekam to zalicza od razu. Więc to zależy tutaj od Ciebie, u każdego pewnie inaczej jest


RE: Zarabiaj bitcoiny grając w grę podobną do flappy bird - Matixio - 30-10-2014 15:42

Dobra to będę czekał bo zalicza mi wtedy normalnie Smile


Jakie tu jest fee mam 24k satoshi i nwm ile dostane na portfel
Czy nie,warto wypłacać taka sumę??


RE: Zarabiaj bitcoiny grając w grę podobną do flappy bird - LordBeaK - 01-11-2014 09:28

Czy granie na 0.002 i 0.01 jest trudne?


RE: Zarabiaj bitcoiny grając w grę podobną do flappy bird - Matixio - 01-11-2014 09:33

Ja,na,0.1 i 0.01 mam tylko head to head nie mam turnieju żadnego a,na 0.002 mam turniej bronze levels i head to head tez tak macie??