Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świeżak - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Świeżak (/Temat-Swiezak-100364)

Strony: 1 2


Świeżak - fever39 - 26-10-2014 16:41

Witam wszystkich.
Jestem tu nowy i chciałem się przywitać, zarejestrowałem się tu pewnie z tego samego powodu co większość z Was – dla hajsu Wink
Nie miałem wcześniej styczności z tego typu metodami zarabiania, pomijając 20dollarsSurf, gdzie udało mi się zdobyć 2$ po czym zrezygnowałem, więc jestem dość zielony.
Przeglądam to forum od dłuższego czasu i zastanawiam się od czego zacząć i co jest tak na prawdę wartę uwagi. Z tego co zauważyłem warto zarejestrować się na Kubigo.pl, firegifts.pl, freebiz ( zdjęcie zakupionego maca przez GordonFF mnie przekonało), firecash i Per Install Bucks. Był bym wdzięczny, jakbyście mi polecili jakieś jeszcze ciekawe serwisy, z których sami korzystacie, wypowiedzieli się na temat serwisów, które wypisałem i ewentualnie dali jakieś drobne porady od czego najlepiej zacząć Wink
I zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, o co dokładnie chodzi z tymi mentorami, których tak każdy poszukuje ?


RE: Świeżak - qortak - 26-10-2014 16:50

cześć
nie jestem jakis doswiadczony ale z wszystkich podanych przez ciebie serwisów korzystałem i polecam freebiz, firecash i PIB.
jak chcesz zaczac na firecash to mamy na forum dobrego mentora o nicku Diqtion Smile
pozdro
nie wiem jakim cudem ale nie doczytalem do końca, także:
mentor to osoba która będzie cie prowadzić i uczyć jak zarabiać na danej stronie w zamian rejestracje z refa (najczesciej)
czyli załóżmy, ż e jesli umiesz zarabiać PPA to nie znaczy, że masz zarabiać na własną rekę (bez mentora) w PPI.


RE: Świeżak - fever39 - 26-10-2014 17:32

Dzięki za odpowiedzi, a czy w tej całej "ELICIE" jest coś ciekawego ?


RE: Świeżak - broofie - 26-10-2014 19:25

Powiem tak, dopoki nie skorzystasz to sie nie przekonasz. Zalozenie konta na jakimkolwiek serwisie (czy to ppa czy sub sms) trwa okolo minuty. Kolejna minute zajmie ci przegladniecie programow i mozliwosci jakie dany serwis oferuje. Wiec chyba warto poswiecic pare minut i samemu zadecydowac.


RE: Świeżak - 9Jarek9 - 26-10-2014 19:36

(26-10-2014 17:32)fever39 napisał(a):  Dzięki za odpowiedzi, a czy w tej całej "ELICIE" jest coś ciekawego ?
Chodzi ci o dział "elita" na forum?
Raczej nikt kto ma do niego dostęp nie powie ci co tam jest.


RE: Świeżak - MaLiN - 26-10-2014 22:29

@fever39 - takich tematów o zarabianiu i opiniach o danym serwisie jest już mnóstwo stworzonych. Warto szukać, co już przecież jest Wink


RE: Świeżak - fever39 - 26-10-2014 23:17

Jest, ale chodzi mi o najbardziej aktualne Wink Ktoś mi podesłał tego trochę widziałem i nie zdążyłem skorzystać ( wiem, to były ref linki, ale pewnie by się przydały Wink )
Jeszcze pytanko czy dając punkt reputacji komuś tracę coś na tym? I co one tak na prawdę dają, że ludziom na nich tak zależy? (konkursy fg za repu)


RE: Świeżak - 9Jarek9 - 26-10-2014 23:42

(26-10-2014 23:17)fever39 napisał(a):  Jest, ale chodzi mi o najbardziej aktualne Wink Ktoś mi podesłał tego trochę widziałem i nie zdążyłem skorzystać ( wiem, to były ref linki, ale pewnie by się przydały Wink )
Jeszcze pytanko czy dając punkt reputacji komuś tracę coś na tym? I co one tak na prawdę dają, że ludziom na nich tak zależy? (konkursy fg za repu)
Nic na tym nie tracisz.
A daje to satysfakcje, że masz tego więcej niż inni.


RE: Świeżak - Ku8s0n - 26-10-2014 23:54

Jak dostać się do elity bądź do strefy wtajemniczonych?? :/


RE: Świeżak - 9Jarek9 - 27-10-2014 00:11

(26-10-2014 23:54)Ku8s0n napisał(a):  Jak dostać się do elity bądź do strefy wtajemniczonych?? :/
http://zarabiam.com/Temat-Dolacz-do-Elity-Zarabiam-com-80966
A strefe wtajemniczonych masz za forum gold.