Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja kont gmail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Weryfikacja kont gmail (/Temat-Weryfikacja-kont-gmail-100295)



Weryfikacja kont gmail - sheko12 - 25-10-2014 18:22

Ahoj żołnierze,

Istnieje jakiś sposób na ominięcie Weryfikacji telefonicznej Kont Gmail? - troszke przykra sprawa, pozostały mi z 3 konta Gmail z przeszłych czasów, plus jestem gotów na weryfikacje nowego, mam stary numer który wykorzystam.

Ale to wciąż za mało, czytalem troche o tych sposobach na ominięcie, lecz wiele z nich to wypalona dziura.


RE: Weryfikacja kont gmail - pacynek1 - 25-10-2014 18:38

dział sprzedam.

kup tam konta ;d


RE: Weryfikacja kont gmail - michal1498 - 25-10-2014 18:49

Kup startery


RE: Weryfikacja kont gmail - sheko12 - 25-10-2014 18:51

Tak, o tym wiem, tylko bez sensu czekać, pieniądze uciekają.


Weryfikacja kont gmail - Admin - 29-10-2014 23:51

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Weryfikacja kont gmail - Profice - 31-10-2014 09:41

Ominięcia sposobu weryfikacji jako takiego nie ma. Możesz spróbować poszukać serwisów udostępniających numery telefonów i wykorzystać je do weryfikacji, lecz ciężko będzie znaleźć cokolwiek co nie będzie wykorzystane. Albo jak już wspomniano wyżej, zamów darmowe startery, ew. dogadaj się z kimś, by udostępnił ci kilka numerów za drobną opłatą.


RE: Weryfikacja kont gmail - GreenDay - 02-11-2014 23:31

Oczywiście że są metody ominięcia weryfikacji i na Google i na Facebooku, myślisz że ci co sprzedają w tysiącach konta weryfikują je Tongue