Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inna czcionka polskich znaków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Inna czcionka polskich znaków (/Temat-Inna-czcionka-polskich-znakow-100280)



Inna czcionka polskich znaków - arturozo - 25-10-2014 16:16

Witam, wiem że są na forum podobne wątki lecz mój przypadek jest nieco bardziej złożony, tak mi się wydaje..
Używam darmowego szablonu BestFilms ze strony SMThemes (DEMO) i mam właśnie problem z wyświetlaniem polskich znaków. Pare screenów poniżej aby zobrazować mój problem:

[Obrazek: 21579619833072969652.png]

[Obrazek: 08320825936211930732.png]
(tutaj literka "ó" wyświetla się poprawnie lecz "ł" już nie)

Czytałem na forach, żeby znaleźć w kodzie subset=latin i zmienić na subset=latin-ext ale nigdzie nie znalazłem takiego czegoś w tym szablonie.

Nie wiem dokładnie od czego należało by się zabrać więc wklejam kod pliku font.css oraz zawartość folderu css:
[Obrazek: 11045797144870245731_thumb.jpg]

Myślę, że jasno zobrazowałem problem i liczę na waszą pomoc Wink


RE: Inna czcionka polskich znaków - mclain - 26-10-2014 16:11

Czcionkę musisz zmienić w css. Wejdź do wordpressa i w edytorze, na samym dole masz plik odpowiedzialny za css.


RE: Inna czcionka polskich znaków - arturozo - 28-10-2014 10:39

Chodziło mi o to, żeby czcionki pozostały te same a polskie znaki wyświetlały się poprawnie.
Naprawiłem to sam zmieniając źródło czcionek z tych szablonowych z foleru css na google fonts.

Temat do zamknięcia Smile