Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konto facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: konto facebook (/Temat-konto-facebook-100265)



konto facebook - chrunchips123 - 25-10-2014 14:15

Posiadam konto na fejsie 4,7k znajomych 1,4k obserwowanych i codziennie dostaje na nim sporo wiadomość od jakiś napaleńców. Pomyślałem, że mogę to jakoś wykorzystać. Na początku myślałem o subskrypcji sms, tylko że konto to jest zagraniczne, a znajomi są z różnych krajów(sporo US ale są też inne) więc to raczej odpada. Macie jakieś propozycje jak można na takim koncie zarobić?


RE: konto facebook - BloNdyN - 25-10-2014 14:31

PPA? Jak masz konto damskie wrzucasz link i piszesz ze: Wrzucilam dla was moje nagie fotki czy cos w tym stylu. Zawsze cos wpadnie od napalencow. Smile


RE: konto facebook - 9Jarek9 - 25-10-2014 14:51

Zrób kilka fanpagy o tematyce wiadomo jakiej. Zapraszasz wszystkich znajomych do polubienia. Z tylu znajomych na każdym powinno przynajmniej 1000 lajków wskoczyć.
Potem możesz to sprzedać albo wykorzystać na różne sposoby.


RE: konto facebook - RaiZeN - 25-10-2014 14:52

Spróbuj CPA (żeby dostać się do strony ktoś musi podać swoje dane i za to dostajemy kasę).


RE: konto facebook - Kaspirek - 29-10-2014 06:55

Raizen znasz jakies dobre cpa? U kogo?


RE: konto facebook - wallendes - 29-10-2014 15:23

Firecpa chociazby polecam


RE: konto facebook - Kaspirek - 29-10-2014 17:02

A to jest dla.zagraniczniakow?


konto facebook - Admin - 29-10-2014 23:50

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.