Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podoba Wam się takie biurko ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Podoba Wam się takie biurko ? (/Temat-Podoba-Wam-sie-takie-biurko-100229)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Podoba Wam się takie biurko ? - xlab - 20-11-2014 10:34

wygląda ciekawie,jednak musi być niepraktyczne z uwagi na blat


RE: Podoba Wam się takie biurko ? - WhiteNigga - 09-01-2017 14:06

Mam pełno niepotrzebnych palet, może bym coś zrobił ale jest za zimno na dworze Tongue


RE: Podoba Wam się takie biurko ? - Kingkong96 - 12-01-2017 23:29

niestety ale to calkowicie nie moj styl..


RE: Podoba Wam się takie biurko ? - MrocznyKILL - 14-01-2017 09:11

Jeśli zrobić własnoręcznie to mega czat 2 Jak kupione w IKEA czy innym szrocie to miernota i niepraktyczna tandetafacepalm


RE: Podoba Wam się takie biurko ? - talina - 13-02-2017 09:06

Lubię takie nowoczesne meble Z tym,że meble do biura zamawiałam w sklepie Black Red White. Maja tam sporo nowoczesnych propozycji. Poza tym polecam polować na promocje jakie miewa sklep, a miewają bardzo duże okazje w ramach których można kupić meble o wiele taniej ( czasami o 30 czy 40% taniej co jest sporą różnicą).

Poza tym plus jest taki,ze mają swoje sklepy stacjonarne w całej Polsce i mozna się wybrać i zobaczyć jak meble wyglądają na żywo.

Na tej stronie jest również ich katalog:
https://www.brw.com.pl/mebloscianki/mebloscianki_nowoczesne


RE: Podoba Wam się takie biurko ? - Niewyspany - 13-02-2017 17:37

Jest świetne Smile


RE: Podoba Wam się takie biurko ? - amrt - 07-03-2017 12:30

Sam ogólnie nie zwracam tak dużej uwagi na wygląd biurka co na to aby było ono wygodne i praktyczne. W koncu na nim się siedzi na nim pracuje. Warto jest szarpnąć się na wieksze biurko z większym blatem poniewaz takie będzie o wiele wygodniejsze do pracy niż jakieś mini biureczko z niewielkim blatem, na ktorym mało co będzie się mieściło....

No i zwróćcie uwagę na ustawienie biurka względem światła. To równeiż ma znaczenie.


RE: Podoba Wam się takie biurko ? - Yakuzaa - 07-03-2017 13:14

Fajne biurko


RE: Podoba Wam się takie biurko ? - pspsga - 24-08-2017 20:24

Nawet spoko. Dosyć ciekawe , chociaż mnie pewnie by zaczęło mnie irytować gdybym próbował grać w coś Cool (chodzi o myszkę)


RE: Podoba Wam się takie biurko ? - eszmal - 27-08-2017 00:39

fajne ale nie praktyczne