Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszust Na Forum - Uwaga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oszust Na Forum - Uwaga (/Temat-Oszust-Na-Forum-Uwaga-100204)

Strony: 1 2


Oszust Na Forum - Uwaga - mupetek02 - 24-10-2014 17:27

Witam
Może i nie ładnie tak skarżyć ale to dla dobra wszystkich co sie za bardzo jaraja wszystkim i wierza w co tylko popadnie a pragnę was wszystkich tutaj ostrzec przed oszustem jaki tu się zaklimatyzował. Otóż chodzi o autora tego screena

http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pid=6319&message_id=81a44d0cf1460112be8559d8524bfbcd&message_icon=info#cpgMessageBlock

wiele osób tak się jara tym screenem jak by gołym okiem nie było widać że kupon jest podrobiony w dodatku facet sprzeddaje te typy tutaj na facebooku i rżnie głupa jak nie wiem. radze wam uważać bo potem może być zdziwienie -
WEźcie wy sie kur** zastanowcie kto normalny sprzeda wam informacje za 100 czy 200zł z taki kursme? hm? skoro ma takie kursy to po co sie tu poakazuje przeciez moglby siedziec cicho i z tego zyc ale nie bo facet szuka frajerow co sie podjaraja screenem i wysla mu kase a zas bedzie płacz
tu jest jego fanpage
https://www.facebook.com/pages/100-pewne-mecze-z-najlepszego-%C5%BAr%C3%B3d%C5%82a/1469206766657907

ten temat pewnie tez jest powiazany z ta sprawa
http://zarabiam.com/Temat-Jak-zarabiam-20-tysiecy-w-jednym-spotkaniu-100184

facet przerabia screena w paincie albo grzebie w html'u juz raz widzialem ze popełnił gafe i wpisla zle nazwe druzyny nie kompletna oczywiscie

wszelakie opinie, komentarze dozwolone Smile
jak bym mial jego ip zaraz zglosilbym frajera do skarbowki


RE: Oszust Na Forum - Uwaga - B_Y_K_U - 24-10-2014 17:38

Dzięki za ostrzeżenie, ale ten gość w swoim temacie nie napisał nic konkretnego więc nikt tu się nie nabierze na jego screen... To za mało... Po prostu forum pomyliłJerk


RE: Oszust Na Forum - Uwaga - marcel_kk - 24-10-2014 17:44

Podtrzymuje to co napisałem w tamtym temacie:
[Obrazek: rjp1sz.jpg]


RE: Oszust Na Forum - Uwaga - Mateush - 24-10-2014 17:44

Raczej nikt normalny nie sprzeda typów za 100 zł jak zarabia kilkadziesiąt zł na jednym becie

Był na forum gość, który jest już zbanowany - JimmyWang

brał po 100 zł za typy, gdzie też niby duże pieniądze zarabiał.

Zniknął, gdy na Wimbledonie "jego" gracze zaczęli wtapiać. Sytuacja wygląda podobnie


RE: Oszust Na Forum - Uwaga - Majka - 24-10-2014 17:47

GIT, Rhaegar (czy jakoś tak) itd powrócił... uważajcie


RE: Oszust Na Forum - Uwaga - MaLiN - 24-10-2014 18:00

Rhaegar


RE: Oszust Na Forum - Uwaga - xardas1020 - 24-10-2014 18:35

(24-10-2014 17:47)Majka napisał(a):  GIT, Rhaegar (czy jakoś tak) itd powrócił... uważajcie

widać jak działa polski wymiar sprawiedliwości skoro ta sama osoba ponownie wraca i jak dochodowa jest ta nisza, że ciągle zbiera $ z jednej tematyki


RE: Oszust Na Forum - Uwaga - Szrejter - 24-10-2014 18:44

Up, dziś jak nie masz znajomości to gówno zrobisz Big Grin


RE: Oszust Na Forum - Uwaga - Slight - 24-10-2014 18:54

Zasada jest prosta - ktoś kto !niby! wygrywa 20 tyś nie sprzedaje swoich typów..


RE: Oszust Na Forum - Uwaga - MarcinHelios - 24-10-2014 19:18

Panowie, nie ma takiej możliwości by ktoś sprzedawał typy za grosze gdy sam zarabia (niby) kupę kasy.

Naciąłem się na jednym forum, gdy zaczynałem zabawę z bukmacherką właśnie na taką sztuczkę. Kupiłem typy na US Open bodajże, w każdym razie był to wielki szlem. Zapłaciłem 200 zł za tydzień typów, po tygodniu miałem wpłacić drugie 200 zł za kolejny tydzień. Gość podał 2 typy zanim przelew do niego dotarł, przelew zaksięgował i tyle było z typów.

Nie ja pierwszy i nie ostatni. Trzeba uważać na takie oferty.