Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! (/Temat-NetCashRevenue-com-PPI-monetyzuj-ruch-media-i-download-100201)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - Raydetth - 31-12-2014 17:35

http://screenshooter.net/100410602/yqoxwgu
w porównaniu do mediakings to Was pozdrawiam ale tam przynajmniej było kilko leadów, a tu ZERO.


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - aero2 - 31-12-2014 17:55

@[Raydetth] może nisza słaba lub złe landing page dałeś?

Ja zawsze przy tylu UV mam jakieś leady.


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - Raydetth - 31-12-2014 20:41

Niemożliwe, że nisza jest słaba ponieważ wcześniej były linki z mediakings i dziennie 10 leadów nawet wpadało i nie używam landing page'a lecz bannera z direct downloadem. W każdym bądź razie NetCashRevenue nie polecam i zmieniam linki.


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - aero2 - 01-01-2015 17:46

@[Raydetth] Jeśli używasz Smart banners, to nie widać go jeśli się używa adblocka, więc masz wytłumaczenie dlaczego nie wpada.


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - Raydetth - 01-01-2015 18:07

No dobra ale skoro mam w statystykach ileś tam UV to jednak ktoś wszedł w link... 172 UV i 0 leadów?
Zmieniłem linki na PIB i jakoś wpadły 2 leady.


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - barek - 02-01-2015 21:42

Ile antywirusów aktualnie wykrywa pliki NetCashRevenue jako wirusy?


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - aero2 - 02-01-2015 21:54

@[barek]
Nie wiem od czego to zależy, ale jak zaczynałem przygodę u nich to wykrywał tylko 1 antywirus a teraz więcej.
https://www.virustotal.com/pl/file/684f3bbea5286d1a53a94f254dc9c101b0a409025c3f524d4d7ca4f0c699cea1/analysis/


Odp: RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - Radiant - 03-01-2015 10:51

(02-01-2015 21:54)aero2 napisał(a):  @[barek]
Nie wiem od czego to zależy, ale jak zaczynałem przygodę u nich to wykrywał tylko 1 antywirus a teraz więcej.
https://www.virustotal.com/pl/file/684f3bbea5286d1a53a94f254dc9c101b0a409025c3f524d4d7ca4f0c699cea1/analysis/

Virustotal udostępnia próbki skanowanych binarek do producentów oprogramowania antywirusowego.

Dlatego właśnie wykrywalność dla danego pliku po określonym czasie wzrasta.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - NetCashRevenue - 03-01-2015 22:35

(01-01-2015 18:07)Raydetth napisał(a):  No dobra ale skoro mam w statystykach ileś tam UV to jednak ktoś wszedł w link... 172 UV i 0 leadów?
Zmieniłem linki na PIB i jakoś wpadły 2 leady.

Hej, stuknij ticketa nawet po polsku, będziemy sprawdzać co jest grane! Przy okazji podaj zrodlo ruchu, bedziemy mogli cos wiecej powiedzieć.


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - NetCashRevenue - 05-01-2015 22:05

Witam, był okres swiateczny, przez co support troszkę wolniej działał ale jest juz OK.

Przy okazji odniosę się do kilku pytań i postaram sie na nie szybko odpowiedzieć.

0. Kasa ! ;-)

Generalnie przyjęliśmy zasadę że płacimy NET45, aczkolwiek - jeśli chcecie wcześniej wypłatę, a instalacje macie dobrej jakości, jak np. kolega Aero - skontaktujcie się z supportem - a bedziemy wpłacać kasę na żądanie. Jeśli zamierzasz słać ruchu na kilka k$ dziennie - czyli kilkanaście razy wiecej niz przecietny user - skontaktuj się z nami wcześniej, ustalimy jakis plan wypłat abyśmy mogli zaplanować cashflow, a Ty był usatysfakcjonowany i czuł bezpiecznie Smile

1. False positive AV i warny chrome

No cóż, to Pay Per Install. Taki biznes. Dokładamy wszelkich starań aby tego typu warningow pojawiało sie najnajmniej - i owszem zdarza sie czasami jak ilosć wykrywań rośnie, ale zaraz potem maleje gdy zmienia się plik exe. I tak w kólko. To samo z domenami i warnami w google chrome, tu monitorujemy sprawę szybko, mamy odpowiednie skrypty, staramy sie bardzo szybko pomieniac domeny na czyste.
Czy rozpowszechniamy wirusy ? Oczywiscie ze nie, to adware, w instalatorze z produktem znajdują się oferty m.in. takich firm jak: Sterkly, Baidu, Uniblue, Iobit, Opera.

2. Adblock

Tak, Adblock blokuje czasem naszego tubeplayera i smartbannera. I tu pragnę uspokoić - nie ma to wpływu na ratio uniq visitors : installs - gdyż zazwyczaj użytkownik korzystający z Adblocka i tak nie zainstaluje exe. Podobnie jak nie zapisze się na subskrypcje MT - to inny typ użytkownika po prostu. Zresztą sami korzystamy z Adblocka, uważamy to narzędzie za pożyteczne, użytkownik ma pełne prawo zablokować sobie reklamy i nie zamierzamy specjalnie walczyc z tym.

Nasze materiały reklamowe proszę traktować jako dobry start dla początkujących jednak każdy doświadczony webmaster/affiliate wie, ze najlepsze materiały reklamowe są stworzone samemu, maja bardzo wysokie konwersje (kilkukrotnie lepsze) a w dodatku nie wykrywa ich adblock. Większość sieci reklamowych nie przygotuje materiałów idealnie dla Twojej strony/Twojego sposobu zarabiania, bo każdy sposob zarabiania jest inny.

Jezeli macie jakies pytania, piszcie smiało, tutaj, na PW bądź jako ticket do supportu. Jeśli zadacie na supporcie pytanie po polsku - możecie nieco dlużej czekać na odpowiedź, ale na pewno zostanie Wam odpisane.

Wysokich zarobków w Nowym Roku Smile