Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na promocji gier - Oficjalny Mentor FireCPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na promocji gier - Oficjalny Mentor FireCPA (/Temat-Zarabiaj-na-promocji-gier-Oficjalny-Mentor-FireCPA-100188)

Strony: 1 2


Zarabiaj na promocji gier - Oficjalny Mentor FireCPA - FireMedia - 24-10-2014 12:11

Miło nam poinformować, że intensyfikujemy działania w obszarze promocji ofert z rejestracją w grach.
Jest to niebywała szansa na podniesienie Waszych zarobków poprzez maksymalne wykorzystanie Waszego ruchu, jak również zagospodarowanie całkowicie nowego dla Was obszaru i wyciśnięcie z niego kolejnych $$$.
Aby Wam pomóc rozpocząć zarabianie na grach przedstawiamy Oficjalnego Mentora FireCPA ds ofert z grami !!!
Kontakt:
email - [email protected]
gg - 47106797

Będzie pomagał nowym wydawcom w FireCPA jak również istnieje możliwość przepięcia starego konta pod Jacka.
W dniu dzisiejszym zostanie dodana cała masa gier zarówno na Polskę jak i na zagranicę.
Życzymy wysokich zarobków !!!


RE: Zarabiaj na promocji gier - Oficjalny Mentor FireCPA - poczmail - 24-10-2014 15:25

No, no, spółka Fire wciąż stawia na rozwój - i dobrze. Smile Promocja gier zdecydowanie powinna przyciągnąć kolejne rzesze wydawców.


RE: Zarabiaj na promocji gier - Oficjalny Mentor FireCPA - kubxku - 24-10-2014 15:34

Mam Pytanie jak dostać linki z grami?


RE: Zarabiaj na promocji gier - Oficjalny Mentor FireCPA - exxthc - 24-10-2014 16:07

Musisz zarejestrować się na firecpa a pozniej klik tutaj:
[Obrazek: 544a6b129d040.png]


RE: Zarabiaj na promocji gier - Oficjalny Mentor FireCPA - kubxku - 24-10-2014 16:13

nie ma linku


RE: Zarabiaj na promocji gier - Oficjalny Mentor FireCPA - FireMedia - 24-10-2014 16:39

Na promocje gier należy mieć zgodę - należy napisać do swojego managera.


RE: Zarabiaj na promocji gier - Oficjalny Mentor FireCPA - Zarobiony_Koles - 25-10-2014 06:26

@FireMedia
Gratulacje wyboru mentora czyli @[koniec], który kiedyś sprzedawał naprawdę świetny poradnik posiadał multi konto i jeszcze oszukał ludzi. Ja na dodatek zostałem naciągnięty dodatkowo na 50 zł oprócz tego 30 co piszę w wątku z sprzedażą poradnika, jako iż miał mi przekazać specjalny zestaw nisz...Mentora rozpoznałem po GG, dodałem jego numer do kontaktów, a właściwie chciałem dodać a go już miałem w znajomych, do odświeżenia pamięci przeczytałem kilka rozmów gdzie pisał, że jest zarejestrowany na zarabiam.com pod nickiem Koniec. Napisałem to tylko do informacji i więcej nie będę wypowiadał się na temat mentora, prawdopodobnie ludzie się zmieniają, sprawdźmy to Big Grin A co mi tam napiszę do niego email, zobaczę jak mentoruje Smile

[Obrazek: notka_moda-1414215598.jpg]


RE: Zarabiaj na promocji gier - Oficjalny Mentor FireCPA - FireMedia - 25-10-2014 09:12

Damy mu szanse. Na grach ładnie zarabiał, nie miał fraudów, więc jesteśmy dobrej myśli. Jeżeli mu nie wyjdzie, to będzie jego "koniec" Smile


RE: Zarabiaj na promocji gier - Oficjalny Mentor FireCPA - Zarobiony_Koles - 25-10-2014 09:14

Dobra, a może ktoś albo on sam (w to wątpie) przytoczyć jego zarobki, chociaż rekord dniówkę..
Napisałem E-Mail i czekam, tak samo do managera napisałem o pozwolenie w promowaniu gier i czekam..


RE: Zarabiaj na promocji gier - Oficjalny Mentor FireCPA - PaulRcootiC - 25-10-2014 09:37

"Możemy też tak zrobić, że wpłacisz np. 15 zł przez PayPal i wtedy mogę zająć się na początku Tobą." cos takiego dostalem od tego "mentora"